o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Chmury, deszcz i pierwsze mrozy. Taki będzie nadchodzący tydzień

3
Podziel się

Synoptycy przewidują, że złotą polską jesień mamy już za sobą. Pogoda raczej będzie sprzyjać jesiennej chandrze. Czeka nas więcej chłodnych i deszczowych dni. Mieszkańcy południowej części kraju mogą spodziewać się... pierwszych mrozów i opadów śniegu.

W tym tygodniu czekają nas przede wszystkim opady deszczu.
W tym tygodniu czekają nas przede wszystkim opady deszczu. (Pixabay.com)
bEIPLxDp

Początek tygodnia przyniesie do większości polskich miast deszcz. Najcieplej, 13 stopni, ma być w Gdańsku i Zielonej Górze. Najchłodniej, jedynie 6 stopni, w Suwałkach. Parasole schować mogą tylko mieszkańcy Bydgoszczy i Zielonej Góry. W pozostałych częściach kraju spodziewane są opady deszczu.

Wtorek powita słońcem mieszkańców centralnej i wschodniej Polski. Słońce zza niewielkich chmur wyjrzy w Warszawie, choć termometry wskażą tam tylko 10 stopni. Deszczowo, ale za to nieco cieplej, będzie w zachodniej części kraju. Mieszkańcy Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej muszą przygotować się... na pierwsze mrozy i lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie tam w nocy do -2 stopni.

Środa, czwartek i piątek nie przyniosą znaczącej poprawy pogody. Nadchodzą szare, jesienne dni i chłodne wieczory. Tylko w czwartek temperatura wzrośnie do 18 stopni we Wrocławiu i Krakowie, a w piątek mieszkańcy zachodniego pomorza mogą spodziewać się burz. Natomiast na sobotę synoptycy przewidują opady deszczu w całym kraju.

bEIPLxDS
KOMENTARZE
(3)
maja
4 lata temu
ch b mo recht w Poslce zima 10-11 meisiecy w roznych odcieniach, i moze 1 mieoisca na dst, z zcego dw atygodnie lata, dlatego meiszkam w Portugalji
kawa
4 lata temu
POniedziałek ,wtorek to jesień, reszta to wsio lieto i lieto
ch..b
4 lata temu
HA HA HA! Dobre! A kiedy mieliśmy w tym roku złotą polską jesień? Ja w tym roku wyróżniam dwie pory roku: 1. Zimę; 2. Porę wilgotną (jak w afrykańskich krajach Trzeciego Świata).
bEIPLxDT
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić