o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Michał Dziedzic
|

Chodakowska o Wielkanocy: "Sednem tego Dnia nie jest męka Chrystusa"

0
Podziel się

Ewa Chodakowska dzieli się z fanami nie tylko poradami treningowymi. Gwiazda zamieściła wpis dotyczący wiary, który wzbudził spore emocje komentujących internautów.

Ewa Chodakowska otwarcie mówi o wierze w Boga
Ewa Chodakowska otwarcie mówi o wierze w Boga (ONS.pl)
bDmGGEPp

Ewa Chodakowska jest najpopularniejszą trenerką w Polsce oraz biznesowym autorytetem. Ze swojej pasji do sportu stworzyła prawdziwe imperium generujące milionowe przychody. Ewa nie kalkuluje jednak wszystkiego na chłodno. Udowodniła, że nie boi się jednak kontrowersji, często zabierając głos w ważnych dla niej kwestiach światopoglądowych. Z okazji Wielkanocy Chodakowska opublikowała na Instagramie zdjęciem krzyża i cytatem dotyczącym religii.

„Sednem tego Dnia nie jest męka Chrystusa, ale prawda, że zostałeś odkupiony przez Krew Jezusa. Ojciec wybacza Ci każdą zdradę, każdy grzech, złe myśli i uczynki. Wszystko. To, co dziś przeżywamy, to na co dziś patrzymy, czego dotykamy, to kolejna odsłona Ewangelii - Dobrej Nowiny. To kolejny sposób, w którym Ojciec przychodzi i mówi KOCHAM CIĘ.” - napisała.

bDmGGEPr

W dyskusji pod postem głos zabrało wielu internautów. Fakt, że gwiazda otwarcie mówi o swojej wierze budził różne emocje.

"Niesamowicie podziwiam za to, że nie wstydzisz się swojej wiary, nie chowasz, nie przejmujesz tym co ludzie napiszą. Ogromny szacunek" - napisała jedna z internautek.

"Ja bym się głęboko zastanowiła czy warto obnosić się ze swoją wiarą której główni reprezentacji to pedofile. Ci co powinni pomagać i być schronieniem w bezczelny sposób wykorzystują swoją władzę i najbardziej bezbronnych. Miłego dnia!" - wyznała inna z fanek.

bDmGGEPx

Na ten komentarz Chodakowska postanowiła odpowiedzieć. Gwiazda odniosła się do licznych pedofilskich skandali z udziałem duchownych.

"Księża to tylko ludzie.. Wykonują zawód księdza - jedni z powołania, inni dla korzyści finansowych, inni dla przykrywki.. Nie wrzucam do jednego worka. Wierze w Boga i Bóg tu winny nie jest" - napisała trenerka.

Zgadzacie się z nią? Myślicie, że jej wpis mógł kogoś oburzyć?

bDmGGEPS
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić