Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Cielecka kontrowersyjnie o #MeToo. "Jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
1
Podziel się

Magdalena Cielecka opowiedziała, że wielokrotnie dostawała propozycje ról za seks. Co więcej, nie wszystkie odrzuciła...

Magdalena Cielecka dokonała szczerego wyznania
Magdalena Cielecka dokonała szczerego wyznania (ONS.pl)
bEUQXMVx

Po wybuchu afery Harveya Weinsteina, którego kilkadziesiąt kobiet oskarżyło o molestowanie seksualne i gwałty, rozpoczęła się wielka dyskusja na temat przemocy seksualnej. Pokłosiem skandalu była internetowa akcja #MeToo. Dzięki niej wiele kobiet na całym świecie nabrało odwagi i zdecydowało się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach. Sprawę komentowano też w polskich mediach, lecz żadna z rodzimych pierwszoligowych aktorek nie skarżyła się na podobne doświadczenia. Teraz głos zabrała Magdalena Cielecka, która znana jest z poglądów feministycznych. O dziwo aktorka wyraziła bardzo niepopularne stanowisko w kwestii zgłaszania molestowania po wielu latach.

- Teraz dużo mówi się o przemocy wobec aktorek, przypadkach molestowania. Dziwi mnie trochę i wzbudza moje podejrzenia, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie, że ktoś proponował jej, żeby wpadła do niego do pokoju hotelowego - stwierdziła w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam. A jeśli nie - wychodziłam. Byłam dorosła. Biorę za to odpowiedzialność - dodała.

bEUQXMVz

Między słowami Cielecka przyznała się do tego, że korzystała z seksualnych propozycji reżyserów. Myślicie, że ta wypowiedź jej zaszkodzi? Czy może warto docenić ją za szczerość?

bEUQXMWa
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(1)
Pako
4 lata temu
Szacun, bo byc k....r.....a , a byc, i jeszcze się do tego przyznać :):):), co też ci dzisiejsi ludzie ludzie nie powiedzą żeby o nich napisali na pierwszej stronie , świat na psy schodzi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić