REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla04.03.19 (13:16)

Cieszyn. Dramat na drodze S52. Chciała skoczyć z wiaduktu

Stała na krawędzi wiaduktu nad trasą ekspresową S52. Dramatyczna scena rozegrała się w Cieszynie. Młoda kobieta próbowała odebrać sobie życie.
Heline Vanbeselaere / East News

W porę została dostrzeżona. Młoda kobieta z Cieszyna przekroczyła barierkę wiaduktu, który przebiega nad drogą ekspresową S52. Chciała popełnić samobójstwo, skacząc z dużej wysokości pod koła pędzących samochodów. Na szczęście zobaczył ją świadek, który natychmiast wezwał policję.

Na miejsce pospieszyli funkcjonariusze. Odcinek drogi ekspresowej pod wiaduktem został zamknięty. Do zdesperowanej dziewczyny wysłano policyjnego negocjatora.

REKLAMA

Na szczęście dała się przekonać. Młoda kobieta zeszła z wiaduktu, a droga została odblokowana. Rzecznik prasowy cieszyńskiej policji oświadczył, że szczegóły akcji nie zostaną podane do publicznej wiadomości - informuje "Dziennik Zachodni".

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: RedLipstickMonster nie walczy z hejterami: "Nie daję satysfakcji. Nawet nie banuję"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij