REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska14.05.19 (19:33)

Czuł w uchu swędzenie. Okazało się, że pająk utkał tam sieć

Chińczyk mieszkający w prowincji Jiangsu odwiedził lekarza, skarżąc się na dziwne swędzenie i mrowienie w uchu. Okazało się, że w środku zagnieździł się pająk.
Youtube.com

Mężczyzną zajął się dr Zhang Pan ze szpitala na Uniwersytecie Yangzhou. Laryngolog powiedział, że gdy za pierwszym razem zajrzał do ucha pacjenta, nie zobaczył niczego niepokojącego. Po wykonaniu endoskopii okazało się jednak, że w środku zamieszkał pająk.

Nie zauważyłem tego podczas kontroli gołym okiem. Jednak za pomocą endoskopu odkryłem w środku małego pająka - powiedział portalowi News18 dr Pan.

REKLAMA

Zwierzę utkało w uchu mężczyzny sieć, która częściowo zakrywała przewód słuchowy. Lekarz próbował wyciągnąć pająka przy pomocy pęsety, ale nie przyniosło to skutku. W końcu wstrzyknął do ucha pacjenta kroplę roztworu fizjologicznego, co zmusiło zwierzę do ucieczki.

Chińczyk miał sporo szczęścia. Dr Pan przyznaał, że gdyby pacjent zgłosił się później, mógłby doznać uszkodzenia przewodu słuchowego. Jednocześnie zalecił, by osoby, które zauważają u siebie podobne objawy, natychmiast zgłosiły się do lekarza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Jedyne takie odkrycie na świecie. Poruszenie wśród naukowców

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij