o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Dawid Podsiadło przekaże pieniądze na pomoc Australii

3
Podziel się

Dawid Podsiadło zaapelował do fanów, żeby wzajemnie motywowali się w kwestii dbania o środowisko. Artysta wykazał się ogromnym gestem i sam dorzuci swoją cegiełkę na rzecz Australii.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło (East News)
bEDBAgdh

Dawid Podsiadło przeraził się pożarami, które opanowały Australię. Ogień strawił już miliony zwierząt i ciągle rozprzestrzenia się, pochłaniając kolejne hektary australijskiego buszu. Piosenkarz wykazał się dużym gestem.

Zobacz także: "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

- Drodzy Obserwujący! Znowu ruszamy w trasę. "Leśna Muzyka: startuje już jutro, i z tej okazji mamy kilka ogłoszeń. Jak wiecie, ostatnio to właśnie lasy na naszej planecie zostały mocno nadwyrężone ogromnymi pożarami. Wiem, że oczekujecie od nas zaangażowania, bo też nie raz mówiłem o tym, jak ważne dla nas jest dbanie o środowisko - czytamy we wpisie Dawida Podsiadło.

bEDBAgdj

Artysta wykazał się ogromnym gestem. W obliczu ogromnej tragedii zdecydował się wesprzeć Australię finansowo:

- Postanowiliśmy przeznaczyć część zysku z biletów które kupiliście na "Leśną Muzykę", właśnie na pomoc środowisku naturalnemu Australii. To tak naprawdę datek, który przekazujemy jest także od Was i w Waszym imieniu.

Podsiadło napisał, że każdy "gest" się liczy. Nawet najmniejsze kroki w kierunku pomocy środowisku mogą przynieść ogromne efekty:

- Pamiętajcie, że poza systemowymi zmianami w sposobie działania państw i korporacji, to właśnie nasze małe codzienne działania mają ogromne znaczenie, by naszej planecie żyło się lepiej. Na nasze koncerty przyjdźcie z biletami w telefonach – zeskanujemy je, więc nie ma potrzeby drukowania. Jeżeli to możliwe przyjedźcie komunikacją miejską, zamiast samochodami.

bEDBAgdp

Gwiazdor nie rzuca słów na wiatr. Sam daje dobry przykład odbiorcom, uświadamiając ich w kwestiach dbania o planetę:

- W naszym zespole, zarówno na trasie, jak i w codziennej działalności staramy się też pamiętać na co dzień o tym by segregować odpady, oszczędzać wodę, wyeliminować używanie jednorazowego plastiku i wiele innych drobnych rzeczy, które tylko pozornie wydaja się bez znaczenia.

Pożary w południowo-wschodniej Australii trwają od października minionego roku i zabiły już co najmniej 18 osób. Cierpią także zwierzęta, których ofiary szacuje się na miliony istot.

bEDBAgdq

Na stacjach benzynowych w Australii kończy się już paliwo, a duża część kraju pokryta jest najgęstszym smogiem w historii pomiarów. Ponadto, naukowcy twierdzą, że niektóre gatunki zwierząt mogły wyginąć bezpowrotnie.

bEDBAgdK
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(3)
Nono
2 lata temu
A myślałem że skoczył z balkonu. Żartuję;) bardzo lubie jego piosenki i szanuje jako osoba. Pozdrawiam
dfg
2 lata temu
To sie nazywa marketing
Mąż żony.
2 lata temu
Ja też przekazałem. Napisz portalino o mnie. Pleas.
bEDBAgdL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić