o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Daniel Bochen
|
aktualizacja

Dawid Podsiadło z autorską audycją radiową

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
0
Podziel się

Dawid Podsiadło będzie miał swoją audycję radiową. „Małomiasteczkowy program” zadebiutuje dzisiaj o godz.18:30 na antenie RMF FM. Nadawca wyemituje 13 odcinków audycji.

Dawid Podsiadło z autorską audycją radiową w RMF FM- „Małomiasteczkowy program”
Dawid Podsiadło z autorską audycją radiową w RMF FM- „Małomiasteczkowy program” (East News)
bEEmcdKd

„Małomiasteczkowy program” - autorska audycja radiowa Dawida Podsiadło swoją premierę będzie miała już dzisiaj. Program popularnego polskiego muzyka będzie nadawany w poniedziałki i piątki o 18.30 na antenie RMF FM - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Audycja potrwa pół godziny.

Dawid Podsiadło, w swoim autorskim programie, „będzie mówił, śpiewał, słuchał oraz zadawał pytania” - czytamy na oficjalnej stronie audycji. Muzyk zapowiada również, że odpowiadający na jego pytania słuchacze będą mogli wygrać VIP-owskie bilety na koncerty artysty oraz spotkanie z wokalistą.

Debiut „Małomiasteczkowego programu” zbiega się z premierą nowej płyty artysty. Trzeci krążek zatytułowany „Małomiasteczkowy” pojawi się w polskich sklepach właśnie dzisiaj (19 października). W ramach jego promocji, na antenie radia RMF FM, przez cały dzień słuchacze będą mieli okazje usłyszeć znajdujące się na nim utwory. Do tej pory można było zapoznać się jedynie z dwoma numerami z nowej płyty, piosenką „Małomiasteczkowy”, która została hitem lata na Spotify (okazała się najczęściej słuchaną piosenką w Polsce w tym serwisie streamingowym) oraz „Nie ma fal”, która debiutowała 4 października. Teledysk do pierwszej okazał się hitem na Youtube, został odtworzony ponad 17,5 mln razy na cztery miesiące od premiery.

bEEmcdKf

Promocji nowej płyty Dawida Podsiadło towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Artysta zagra w pięciu miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Sopocie.

bEEmcdKG
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić