o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Dino i Selgros wycofują jaja ściółkowe ze sprzedaży. Przez salmonellę

1
Podziel się

Jaja ściółkowe o rozmiarze M oznaczone na opakowaniu jako Dobra Ferma Jantex zostały wycofane ze sprzedaży w sieci sklepów Dino i hurtowniach Selgros.

Sieć Dino oraz Selgros Cash&Carry wycofują jaja ściółkowe oznaczone na opakowaniu jako Dobra Ferma Jantex.
Sieć Dino oraz Selgros Cash&Carry wycofują jaja ściółkowe oznaczone na opakowaniu jako Dobra Ferma Jantex. (Wikimedia Commons CC BY)
bEEjpsJN

Chodzi konkretnie o jaja ściółkowe o rozmiarze M i kodzie na skorupkach 2-PL-30211341, pakowane po 10 sztuk. Partie z datą przydatności do spożycia: 27.12.2019, 31.12.2019 oraz 3.01.2020, oznaczone na opakowaniu: Dobra Ferma Jantex, nie spełniają wymagań jakościowych.

O możliwości zwrotu jaj do sklepu Dino informuje klientów na kartkach przy wejściu do placówek - co wskazuje portal wiadomoscihandlowe.pl. Selgros zaś, na swojej stronie internetowej, informuje o "wycofaniu z rynku" produktu.

"Działanie to podjęte zostało w związku z powiadomieniem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej dotyczącym wystąpienia serotypu Salmonella Enteritidis na Fermie Drobiu Piotr Gościniak ul. Słoneczna 49, 62-022 Rogalinek (producent jaj ściółkowych)" - czytamy w komunikacie na stronie internetowej hurtowni.

bEEjpsJP
Zobacz także: Obejrzyj: Kredyty dla firm. Oto co musisz wiedzieć

"W związku z powyższym prosimy Państwa o sprawdzenie, czy jesteście Państwo w posiadaniu w.w produktu. Prosimy o wycofanie go ze sprzedaży/obrotu oraz o kontakt w celu dokonania zwrotu" - widnieje dalej w komunikacie na stronie Selgros.

bEEjpsJV

.Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEEjpsKq
KOMENTARZE
(1)
wania
2 lata temu
A w jaki sposób wycofać jaja z żołądka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić