o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karol Skomorowski
|

"Dom z papieru" – 3. sezon nadchodzi. Kiedy premiera serialu?

0
Podziel się

Dom z Papieru 3.sezon zbliża się coraz większymi krokami. Znana jest również data premiery. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun serialu.

Dom z Papieru – 3. sezon nadchodzi. Kiedy premiera serialu?
Dom z Papieru – 3. sezon nadchodzi. Kiedy premiera serialu? (East News)
bErtfVsR

"Dom z papieru" 3. sezon – premiera

"Dom z papieru” to jeden z najchętniej oglądanych nieanglojęzycznych seriali na Netflixie. Oryginalnie powstało 15 odcinków, gdzie każdy z nich trwał 70 minut. Wersja netflixowa została zmontowana w taki sposób, żeby każdy odcinek miał długość 45 minut. Dotychczas można było obejrzeć 22 odcinki, które składy się na dwa sezony.

Netlfix opublikowała właśnie zwiastun 3. sezonu ”Dom z papieru”. Ogłoszono również oficjalną datę premiery, która wypada 19 lipca 2019 roku.

bErtfVsT

"Dom z papieru" – fabuła serialu

Fabuła serialu dotyczy hiszpańskiej mennicy, gdzie ośmiu złodziei, o różnym zestawie umiejętności, organizuje ogromny skok. Przestępców rekrutuje tajemniczy osobnik o pseudonimie ”Profesor”. Podczas napadu dochodzi do przejęcia placówki i pojmania zakładników. Uczestnicy nie znają swoich imion i zwracają się do siebie nawzajem używając nazw geograficznych.

Wśród obsady aktorskiej znajdują się: Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herran (Rio), Darko Peric (Helsinski) oraz Alba Flores (Nairob).

bErtfVtu
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić