REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Patrycja Ceglińska09.10.19 (21:07)

Dominika Tajner nie płacze po mężu. Znalazła nową pracę

Dominika Tajner zarobi krocie na nowych projektach. Celebrytka rozwinęła skrzydła.
Maciej Piórko / Materiały prasowe

Dominika Tajner miała ostatnio trudny okres. Celebrytka po kilku latach małżeństwa rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim. To wokalista złożył pozew o rozwód, ponieważ posądził byłą już żonę o zdradę na planie "Tańca z Gwiazdami". Dominika wszystkiemu zaprzeczyła, ale nie było już czego ratować.

Na początku października Dominika Tajner i Michał Wiśniewski otrzymali rozwód, o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czym teraz zajmie się celebrytka. Warto podkreślić, że do tej pory była ona menadżerką swojego męża, ale też sama brała udział w różnych projektach.

REKLAMA

ZOBACZ: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Okazuje się, że bez męża Dominika Tajner też radzi sobie świetnie. Już 12 października gwiazda poprowadzi warsztaty "Jestem piękna, świadoma i nie boję się o tym mówić". Wstęp na wydarzenie jest oczywiście płatny, a najtańszy bilet kosztuje 150 zł. Za 250 zł można wziąć udział w dwudniowych warsztatach motywacyjnych.

"Przyjrzyjmy się twoim własnym potrzebom i ograniczającym przekonaniom. Będzie czas, by odkurzyć twoje pragnienia, by spojrzeć prawdzie w oczy i odpowiedzieć sobie napytanie, gdzie jesteś w swoim życiu. Co tak na prawdę cię uszczęśliwia, a co ogranicza. Jesteś piękna, mądra i silna.... Jeśli dawno ci ktoś o tym nie powiedział, jeśli może tego nie pamiętasz albo już nawet nie czujesz, to nie znaczy, że w tobie tego nie ma. Jesteśmy po to, by ci o tym przypomnieć" - można przeczytać w krótkiej notce o wydarzeniu.

Dominika Tajner, która sama niedawno musiała poukładać swoje życie na nowo, poprowadzi warsztaty z Pauliną Biernat, tancerką. Warsztaty nie należą do najtańszych, a w wydarzeniu może wziąć udział kilkadziesiąt kobiet.

To jednak nie wszystko! Jak udało nam się dowiedzieć, Dominika Tajner podjęła też pracę na etacie. Celebrytka doskonale wie, że sława nie trwa wiecznie i postanowiła zatrudnić się w jednej z firm.

- Dominika jest dyrektorem w firmie, która zajmuje się transportem - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską osoba z otoczenia gwiazdy.

Okazuje się, że gwiazda podjęła pracę w firmie, która zajmuje się wynajmowaniem m.in. autobusów na różnego rodzaju imprezy i eventy. Dominika Tajner ma szansę się tam wykazać i zrealizować ciekawe projekty.

Czy dzięki nowym wyzwaniom gwiazda wycofa się z show-biznesu? Czas pokaże.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij