o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marianna Fijewska
Marianna Fijewska
|
aktualizacja

Donald Trump oskarżony o napaść seksualną. Odpowiedział w swoim stylu

22
Podziel się

To kolejny raz, gdy dziennikarka oskarża Donalda Trumpa o molestowanie. I kolejny raz, gdy on używa tego samego argumentu.

Donald Trump znów oskarżony o napaść seksualną
Donald Trump znów oskarżony o napaść seksualną (East News)
bEhgbURh

Donald Trump oskarżony o napaść na tle seksualnym

W ubiegły weekend magazyn "New York" opublikował fragmenty książki dziennikarki Elizabeth Jean Carroll. Kobieta opisała napaść seksualną, której miał dopuścić się wobec niej Donald Trump. Do zdarzenia miało dojść w latach 90. w domu handlowym Bergdorf Goodman na Manhattanie. Zgodnie z relacją dziennikarki, gdy nikogo nie było w pobliżu, Trump rzucił się na nią, przycisnąć do ściany i zgwałcił.

bEhgbURj

W odpowiedzi Biały Dom wydał oświadczenie, w którym nazwał oskarżenia dziennikarki "nierealistycznymi i nieprawdziwymi". Sam prezydent w rozmowie z portalem The Hill powiedział, że nigdy Carroll nie poznał i że "nie jest w jego typie". Dodał również, że kobiecie zależy jedynie na sprzedaniu swojej książki.

Internauci zareagowali na tę wypowiedź z oburzeniem, pisząc o wielkim nietakcie ze strony prezydenta.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze tego typu zarzuty wobec Trumpa. W 2016 roku dziennikarka Natasha Stoynoff oskarżyła go o molestowanie. Polityk odpowiedział wówczas w bardzo podobny sposób, mówiąc: "Uwierzcie, że ona nie byłaby moim pierwszym wyborem".

bEhgbURp
Zobacz także: Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy
bEhgbURK
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(22)
Putin
2 lata temu
Kolejna chce się dorobić ... sławy za wszelką cenę .
Chyba się ust...
2 lata temu
Jak tak dalej pójdzie i taką ilość pań zacznie opowiadać o zgwałceniu ich przez prezydenta to okaże się że kilka dziennie gwałcił a i to mało .
gucio
2 lata temu
Och, musiałbym siedzieć 300 lat, gdyby wszystkie dziewczyny, które zmolestowałem i to skutecznie, zgłosiłyby sprawę do sądu. Na szczęście były bardzo zadowolone i nie mają pretensji, a niektóre do dziś chcą by to powtarzać. A ja nie mam nic przeciwko temu.
bEhgbURL
axel
2 lata temu
Problem w tym, że na takie oskarżenia nie ma obrony, no bo jak? A w dodatku zwłaszcza w patologicznych krajach sądy nie pytają oskarżonego o fakty tylko skazują. Jednak powinno być w takich sprawach przedawnienie, a dla oskarżycielki kara za fałszywe zeznania dokładnie taka sama, jaką otrzymałby rzekomy molestant.
Wass
2 lata temu
Niedługo zaczną się odzywać koleżanki że wczesnych lat 70-tych. Żałosne.
Ggh
2 lata temu
Radzę nie kupować książki. Piękne meritum. Nagle sobie przypomniała. Skąd one się biora. A i zdarzyła książkę napisać psychopatka
Trzeba myśleć
2 lata temu
Zadno oskarżenie o gwałt w najdalej miesiąc po zdarzeniu nie powinno być brane serio. Dlaczego niby nigdy nie była w prokuraturze lub nie zgłosiła tego na policji, zaraz po gwalcie? Takie oskarżenia są zupełnie niewiarygodne.
Trump2020
2 lata temu
Tyle czasu czekała, a teraz wydaje książkę i potrzebuje rozgłosu.
Michał Kupiec
2 lata temu
Ja myśle ze Donald jest chory umysłowo bo przecież kto zdrowy na umyśle chciałby zgwałcić to stare babsko? Ślepy albo umysłowo chory... ahh no tak tylko ze on jej nie zgwałcił. To mniej więcej tak jakby mucha końska oskarżała milionera o kanibalizm i ze zaczaił się i gdy się odwróciła wybrał z ówna jajka i je zjadł które złożyła w nim licząc na potomstwo
bella
2 lata temu
A mnie też molestował w Los Angeles 40 lat temu, ale nie mam pretensji, było fajnie, a my byliśmy młodzi.
Paweł z Człuc...
2 lata temu
Widząc jej pysk, zrobiłby tylko przysługę:P
Waldii
2 lata temu
Na stojąco bez wypięcia ciężko by miał ją zgwałcic hahahah
Patryk
2 lata temu
Czy pomawianie kogoś po stokroć czyni bujdy bardziej wiarygodnymi? A może to już prawie prawda? Dziwne, że te wszystkie sytuacje ujawniają się po kilkunastu, kilkudziesięciu latach, nie ma na nic dowodów, a szum medialny podobny do odkrycia obcej cywilizacji w kosmosie. Przecież to trzeba być głupim i wstydu nie mieć licząc na to, że prezydent rzuci jakąś kasą - wtedy by się dopiero zbiegły tłumy pań przedsiębiorczych co to prawie pamiętają gdzie były i co robiły, tylko nie do końca z kim bo to już ponad ćwierć wieku temu... Żenada
bEhgbURD
**
2 lata temu
Żeby mówić to trzeba wiedziec co... I mieć do kogo
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić