o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Donald Tusk sprawił "kłopot" internautce. "Nie byłam przygotowana"

2
Podziel się

Donald Tusk sprawił nie lada kłopot jednej z użytkowniczek Twittera. Kobieta zapowiedziała, że rzuci palenie, ale tylko wtedy, kiedy do obserwujących doda ją Donald Tusk. I chyba nie spodziewała się, że były premier zauważy jej post i postanowi ją sprawdzić.

Donald Tusk sprawił "kłopot" internautce. "Nie byłam przygotowana"
Donald Tusk sprawił "kłopot" internautce. "Nie byłam przygotowana" (PAP, Jakub Kaczmarczyk)
bEhWBCFx

Nie wywołuj Tuska z lasu - można by sparafrazować stare polskie przysłowie patrząc na to, co stało się na Twitterze. Jedna z użytkowniczek portalu zapowiedziała, że rzuci palenie, ale tylko wtedy, gdy zacznie obserwować ją Donald Tusk.

"Uprzejmie informuję, że bardzo lubię palić i rzucę tylko wtedy, gdy zacznie mnie obserwować Donald Tusk. A że to się nigdy nie stanie, to sorry, będę dalej wspierać rząd PiSu wpływami z akcyzy" - napisała 14 stycznia użytkowniczka Twittera.

bEhWBCFz

Donald Tusk sprawił "kłopot" internautce. "Nie byłam przygotowana"

Po godzinie na jej koncie pojawił się kolejny wpis. Wszystko wskazuje na to, że Donald Tusk przeczytał jej poprzedniego tweeta i postanowił pomóc w podjęciu walki z nałogiem. Znany z prowadzenia sportowego trybu życia polityk zaczął ją obserwować, sprawiając jej niemały kłopot.

Zobacz także: Zobacz też: Szymon Hołownia chciałby, by Donald Tusk mu doradzał
bEhWBCFF

"Nie byłam mentalnie przygotowana" - przyznała użytkowniczka. "Panie Premierze, melduję gotowość do realizacji zadania. (...) obietnica jest obietnicą. Kto jest od jutra w mojej grupie wsparcia?" - dopytywała. Kobieta dołączyła do wąskiego grona 310 osób obserwowanych przez szefa Europejskiej Partii Ludowej. Czy Donald Tusk zdobędzie się na jeszcze jakąś reakcję i słowa wsparcia dla twitterowiczki.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEhWBCGa
KOMENTARZE
(2)
Gość
rok temu
Ot figlarz. Tak, znany ze sportowego trybu życia. Jak był premierem, to wolał grać w piłkę niż zająć się krajem. W piłce sukcesów nie osiągnął, kraj uwalił. I wszystko wskazuje na to, że w Brukseli też pogrywał w gałę, bo doprowadził do Brexitu. Taki to z niego piłkarz-figlarz.
Drugi sort
rok temu
Nie każdy jest jak ty to do komentarza z podpisem taka prawda życzę powodzenia i samozaparcia w walce z tym nałogiem
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić