Wróć na
oprac. Karolina Kołodziejczyk
|

Donald Tusk w Warszawie. Polityk zaprasza na spotkanie

0
Podziel się

3 maja Donald Tusk wystąpi w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego. "Będę do Waszej dyspozycji także po wykładzie. To jest Dzień Konstytucji. Nasze święto" - napisał polityk na Twitterze.

Donald Tusk wkrótce w Warszawie
Donald Tusk wkrótce w Warszawie (East News)
bCZbHkWJ

"Nadzieja i odpowiedzialność. O Konstytucji, Europie i wolnych wyborach" – tak brzmi tytuł wykładu, który Donald Tusk wygłosi 3 maja w Warszawie. – To będzie najważniejsze wystąpienie tej kampanii – mówili Wirtualnej Polsce organizatorzy.

– To może być najważniejsze wystąpienie w tej kampanii – mówił Wirtualnej Polsce Leszek Jażdżewski z Liberte. Jego wydawnictwo jest odpowiedzialne za przygotowanie wizyty byłego premiera w Polsce.

Jak informuje polityk, wszystkie miejsca na auli nie ma już miejsc. "Na dziedzińcu będzie telebim, a ja będę do Waszej dyspozycji także po wykładzie. To jest Dzień Konstytucji. Nasze święto" - czytamy we wpisie Donalda Tuska.

bCZbHkWL

Ostatnio były premier wystąpił podczas Igrzysk Wolności w Łodzi, gdzie wygłaszał wykład pt. "11 Listopada 2018. Polska i Europa. Dwie rocznice, dwie lekcje". Szef RE apelował, by bronić wolności i praw Polaków oraz by bronić wolności i polskiej niepodległości.

- Jeśli Józef Piłsudski i Lech Wałęsa mogli pokonać bolszewików, a obaj mieli o wiele trudniejszą sytuację niż jest dzisiaj, to dlaczego wy nie mielibyście dać rady pokonać współczesnych bolszewików? - pytał Tusk.

Zobacz także: Burza piaskowa pod Elblągiem. Mamy nagranie

bCZbHkWR

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bCZbHkXm
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić