o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Dramat na weselu. Wiatrakowiec rozbił się w lesie. Znany lekarz nie chciał ratować ofiary

263
Podziel się

Takich "atrakcji" na swoim weselu młoda para ze Śląska nie mogła się spodziewać. Podczas uroczystości spełniły się ich najgorsze koszmary.

Dramat na weselu. Wiatrakowiec rozbił się w lesie. Znany lekarz nie chciał ratować ofiary
(flickr.com, Regina Deangelo)
bESljUOJ

Dwuosobowy wiatrakowiec rozbił się pobliżu leśnej chatki, gdzie odbywało się wesele. Pilot, lecący w gęstej mgle, prawdopodobnie nie zauważył, że jest zbyt nisko i zaczepił o drzewa. "Było słychać świst, potem huk. 30 metrów od nas - opowiada pan Michał z Katowic.

Pan młody pobiegł do lasu zobaczyć, co się stało. Przy maszynie zobaczył pilota rozmawiającego przez telefon. W wiatrakowcu uwięziona była kobieta, która według opowieści pana Michała, krzyczała, że się wykrwawia.

To w ogóle go nie obchodziło. Mój kolega wyciągnął ją z tej kabiny. Miała rozerwany mięsień na podudziu. Mówiła: Maciek, jedź ze mną do szpitala, jest mi zimno, a on jej unikał. Wezwaliśmy ratowników – opowiada pan młody.

bESljUOL

Okazało się, że pilotem był znany ginekolog z Zakopanego. Nie przyznawał się jednak do pasażerki. Maciej W. mówił, że kobieta dostała odłamkami, gdy przechodziła obok samolotu. Również policja potwierdza, że lekarz początkowo twierdził, że jej nie zna i podróżował w pojedynkę. Dopiero później przyznał, że podróżował z 43-latką z Warszawy.

Zobacz także: Zobacz także: Toskański ślub Kaczorowskiej: "Była sobie para, przychodzi Agnieszka tanecznym krokiem i odbija partnera"

Po kilkudziesięciu minutach sytuacja się uspokoiła, ale to nie był koniec dramatu młodej pary. Wieczorem ginekolog wrócił na miejsce katastrofy, by lawetą zabrać wiatrakowiec.

bESljUOR

Kolejny raz schrzanił nam imprezę, arogancko krzyczał, chciał wjechać na teren, który mieliśmy wynajęty. Kazał nam przesunąć samochody, żądał, by go wpuścić. Żona wpadła w histerię, bo jeszcze jej lawety brakowało na weselu – mówi pan Michał .

Lekarz tłumaczy całe zajście w bardzo absurdalny sposób. W rozmowie z Faktem odniósł się do oskarżeń. Przyznał że mówił, że jest sam, bo kobietę już zabierała karetka.

Policja źle mnie potraktowała, a ludzie na weselu pijani krzyczeli, że zepsułem im imprezę, omal nie zostałem pobity – tłumaczył Maciej W.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bESljUOS
bESljUPm
KOMENTARZE
(263)
agrest1987
3 lata temu
hahahahahhahahahah
Adam
3 lata temu
Pewnie leciał z nią na pilne, aczkolwiek tajne badanie pochwy. Może nawet i wziernik był już wyjęty i gotowy.
Ggdf
3 lata temu
Trzeba było przekopać chama i nalać na siłę wódą...przyjechałyby psy i do ciupy (nie Oli)
bESljUPn
Psychiatra
3 lata temu
Ciężko mi to zrozumieć.
Na bank
3 lata temu
byka to jego kochanka,ale wtopa🤣😆🤪
Wacek
3 lata temu
Co to jest qrfa wiatrakowiec
koleś
3 lata temu
Dlatego nie chciał ratować ofiary, bo oficjalnie jeszcze nie przyznano jej statusu ofiary, więc mógłby nawet zaliczyć pomoc przestępcy !., a stare chińskie przysłowie mówi : " jak nie wiesz co robić - nie rób nic ".
helka
3 lata temu
- To chyba było tradycyjne - ciupaskom bez łeb - hej. , ale chyba w górnych sferach finansowych.
ff
3 lata temu
jak to znany lekarz to proszę o nazwisko i adres
Anka
3 lata temu
On na każdej wizycie ględził po 40 min o samolotach. Zakopane ma teraz polew, a żona pisze pozew rozwodowy (no chyba, że przypadkiem wiedziała, że ta pasażerka też leciała)...
kuba
3 lata temu
- może nawet przyleciał sam po kobietę z którą chciał odlecieć.
Gość
3 lata temu
Na 99.99%- nie spadł a został potłuczony na ziemi, a chciał zabrać, zanim ktoś zarządzi spalenie, ale jak widać drogę zastawiono samochodami. - Ta duża sprawa !
Saba
3 lata temu
Jak widać cały stan gości weselnych miał agresywne podejście. Ciekawe kto agitował, i kto dowodził ? - Jak widać z ceremonią schowano się głęboko w lesie, a dojazdy zabezpieczono umyślnymi, i pozostała tylko droga z góry. Tej sprawie trzeba się dokładnie przypatrzeć, bo chyba bijący głośno krzyczy że był bity, a złodziej, - że go okradają.
bESljUPf
Adam
3 lata temu
Przynajmniej wiadomo od której strony zacząć sprawę. Czy od głowy czy odwrotnie.- a może ranna Kobieta była żoną pana młodego, i została pobita ?. Jak widać oboje chyba byli zaatakowani i nie zdążyli wystartować.Chyba pan młody skutecznie uniemożliwił lekarzowi wezwanie pomocy, jak i unieszkodliwił Kobietę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić