Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Filip Skowronek
|

Dramatyczne nagranie z wnętrza płonącego wieżowca. Jego autorka wciąż nie została odnaleziona

17
Podziel się:

Nagranie z wnętrza wieżowca opublikowano na Facebooku jeszcze podczas pożaru. Autorką jest mieszkająca na 23. piętrze Rania Ibrahim, matka dwójki dzieci. Kobieta wciąż jest uznawana za zaginioną.

Dramatyczne nagranie z wnętrza płonącego wieżowca. Jego autorka wciąż nie została odnaleziona
(PAP)

Na przejmującym nagraniu wykonanym w nocy ok. godz. 2, podczas trwania pożaru, widać jak Rania Ibrahim woła pomoc przez okno. Informuje przy tym, że na 23. piętrze wciąż uwięzionych jest wiele osób. Kobieta nawołuje także ludzi, którzy utknęli na zadymionym korytarzu i zaprasza ich do swojego mieszkania.

https://www.facebook.com/dailytelegraph/videos/10154487647941105/

Kobieta wysłała wideo do swoich bliskich. Od tamtej chwili nie ma z nią kontaktu i uznaje się ją za zaginioną. Niestety, służby wątpią w możliwość odnalezienia żywych ludzi w zrujnowanym wieżowcu. Warunki wewnątrz są trudne, ponieważ budynek jest fatalnym stanie. Co z kolei powoduje, że wewnątrz może pracować ograniczona liczba ratowników.

Przypuszczalnie do pożaru mogła doprowadzić awaria lodówki. Wiadomo, że podczas ostatniego remontu wieżowca użyto łatwopalnych materiałów. W ogniu zginęło co najmniej 17 osób, ale wielu wciąż uznaje się za zaginionych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(17)
Adam
5 lata temu
Jak Allach Kubie tak Kuba Allachowi
Wasp
5 lata temu
no i gdzie to nagranie ?
Jack40
5 lata temu
A gdzie te nagranie ? Z tytułu artykułu wynikało ze zobaczymy to nagranie .
lolo
5 lata temu
Ojejku jejku co to się stało Panie dziejku :O 2o nie mogło wkleić sobie filmiku ze swoimi reklamami i podali linka do treści bezpośredniej :O TRZEBA TO SADZĄ W KOMINIE ZAPISAĆ bo drugi raz ta sytuacja może się nie powtórzyć.
sąsiadka
5 lata temu
u nas w bloku instalacja elektryczna jest tak niesprawna i przeciążona że tylko patrzeć jak pożar wybuchnie....
jaś
5 lata temu
telefon i nagranie znaleźli ale kobiety już nie?
ghfhgfh
5 lata temu
w Bydgoszczy na Błoniu jest taki mrówkowiec kilkanaście pięter, długi jak 5 bloków razem i mieszkancy mają drzwi otwierane z mieszkan na zewnątrz, jak na tak waskim korytarzu będzie ewakuacja i każdy te drzwi otworzy to też będzie taka tragedia
markopolo
5 lata temu
W Polsce od lat 70 były tysiące pożarów w bloku ciekawe ile procent spowodowane było przez lodówki? Każdy elektryk wie ,że lodówki to śmiertelnie niebezpieczne urządzenia.
Jan
5 lata temu
Życie człowieka jest najważniejsze.
Grażyna
5 lata temu
Może i lodówka, ale plus gaz ... pewnie przypadek. Tak to jest, że raz incydent na koncercie, a innym razem pożar budynku, w który w większości zamieszkują muzułmanie. Ślepy los.
Victor_emigra...
5 lata temu
Zaniedbanie administratora, W domu w którym mieszkam raz w tygodniu sprawdzany jest alarm ppoż Raz na pół roku alarm tlenku węgla i gazu. Takie urządzenie niewiele kosztuje a ratuje ludziom życie.
Juhas
5 lata temu
Pewnie to lodówka. Lodówki są najczęstszą przyczyną pożarów zaraz po maszynkach do golenia.
Rada
5 lata temu
A gdzie nagranie?
Arka
5 lata temu
Teraz możecie narzekać na nasze "komunistyczne" bloki zbudowane z betonu i cegły. W takim bloku mieszkanie wypali się doszczętnie i poza zadymieniem klatki schodowej i uszkodzeniem kawałka elewacji nic więcej się nie stanie! Były już setki jak nie tysiące pożarów i poza mieszkańcami płonącego mieszkania nikt inny poważnie nie ucierpiał.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić