REKLAMA
Odświeżone 4 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Paulina Brzozowska09.10.19 (20:53)

Dwa dni przed weselem trafił do szpitala. Pobrali się tuż po jego poważnej operacji

30-letnia Jessica Dhans i jej narzeczony, 25-letni Timothy Berty przeżyli chwile grozy tuż przed swoim ślubem. Mężczyzna dwa dni przed planowaną ceremonią trafił do szpitala. To jednak nie przeszkodziło im się pobrać.
Facebook.com

Jessica Dhans i Timothy Berty z Anglii zamierzali wziąć ślub w remizie strażackiej, w której pracował 25-latek. Wszystkie detale były przygotowane, niestety do wesela jako takiego nie doszło.

Jessica Dhans i Timothy Berty - ślub

REKLAMA

Dwa dni przed ceremonią Timothy trafił do szpitala. Dokuczał mu uciążliwy ból głowy, który doprowadził do utraty przytomności. Okazało się, że infekcja bakteryjna mózgu wywołała obrzęk i konieczna była natychmiastowa operacja.

Dzień wesela minął zakochanym pod znakiem śpiączki farmakologicznej po przeprowadzonym zabiegu i oczekiwania na wybudzenie narzeczonego Jessiki. Rodzina i przyjaciele pary spotkali się na weselu w remizie, jednak nastroje nie sprzyjały zabawie. - Poprosiłam, żeby się spotkali, porozmawiali, skoro i tak jest zapłacone. Było to jednak chyba najdziwniejsze wesele, w jakim uczestniczyli - mówi Dhans w rozmowie z "Metro".

Dwa dni po dacie planoanego ślubu Timothy odzyskał przytomność. Na początku nie mógł mówić i trudno było mu wykonywać większość gestów. Jak tylko odzyskał częściową sprawność, poprosił Jessikę, żeby wzięli ślub jak najszybciej. Zakochani powiedzieli sobie "tak" na szpitalnej sali dwa tygodnie po operacji.

- To doświadczenie było najstraszniejszą rzeczą, jaką przeżyłam. Zmieniłam swoją perspektywę na życie. Dzisiaj nie myślę o tym, że nasz ślub był nietypowy. Cieszę się, że mogłam go wziąć z moją idealną drugą połówką - mówi Jessica w rozmowie z dziennikarzem "Metro".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Weselny dress code. Lepiej nie popełnić gafy

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij