REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller07.09.17 (19:58)

Dwie eksplozje w autach w Wielkiej Brytanii. Kierowcy ofiarami odświeżaczy powietrza

W przeciągu dwóch tygodni para nieodpowiedzialnych kierowców w Wielkiej Brytanii padła ofiarami eksplozji we własnych autach. W obu przypadkach wybuch następował po zapalenia papierosa we wnętrzu pojazdu, w którym wcześniej użyty został odświeżacz powietrza.
Facebook.com/southyorkshirefire

Pierwsza eksplozja miała miejsce 26 sierpnia w Conisbrough, druga 6 września w Southend-on-Sea. O obu nietypowych wypadkach doniosło właśnie BBC. Pod koniec sierpnia swoje auto zniszczył i siebie ranił mężczyzna, na początku września podobny błąd popełniła kobieta.

Straż pożarna z Południowego Yorkshire ostrzega przed używaniem ognia w zamkniętych pomieszczeniach w których rozpylone zostały wcześniej aerozole. Na dowód, jak groźne niesie to za sobą skutki pokazali zdjęcie zniszczonego samochodu. Po eksplozji wybuchł w nim pożar. Wiadomo, że kierowca został ranny, ale brak dokładnych informacji o jego stanie zdrowia.

REKLAMA

W kolejnym przypadku ranna została kobieta parkująca przed sklepem remontowo budowlanym B&Q. Ona także najpierw chciała poprawić zapach w swoim aucie, po czym zapaliła papierosa. Świadkowie wrzucili do sieci zdjęcia jej zniszczonego forda focusa. Wyrwane zostały dach, przednia szyba i drzwi. Pierwszej pomocy udzielili kobiecie pracownicy marketu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij