o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Oskar Netkowski
|
aktualizacja

Dzieci Kate nie przepadają za Meghan. Mają jeden prosty powód

40
Podziel się

Księżna Meghan jak nikt inny wzbudza kontrowersje na brytyjskim dworze. Teraz okazuje się, że Kate Middleton buntowała swoje dzieci przeciwko niej.

Meghan Markle robi dobrą minę do złej gry
Meghan Markle robi dobrą minę do złej gry (East News)
bDTvjwyJ

Brytyjskie tabloidy znowu mają używanie. Okazuje się, że Meghan Markle nie do końca jest lubiana na królewskim dworze. Znowu coraz głośniej jest o jej konflikcie z Kate.

Według zagranicznych mediów, konflikt w rodzinie królewskiej narasta z dnia na dzień. W centrum zainteresowania znowu jest Meghan Markle.

Ku jej zaskoczeniu, sympatią nie darzy jej tylko księżna Kate, ale także jej dzieci, książę George oraz księżniczka Charlotte.

bDTvjwyL
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Markle nadal nie odnalazła się na królewskim dworze? "Nikt nie jest na to gotowy"

Jeśli wierzyć plotkom, księżniczka Charlotte oraz książę George początkowo polubili się z Meghan. Jednak nie trzeba było długo czekać, żeby ich relacje uległy ochłodzeniu.

bDTvjwyR

Niezbyt chętnie przebywają w jej towarzystwie, a także unikają rozmów z żoną księcia Harry'ego. Powód takiego zachowania wydaje się być banalny. Dzieci miały zauważyć, że ich mama zachowuje się zupełnie inaczej, gdy w pobliżu jest Meghan.

Ponadto Kate za wszelką cenę próbuje unikać sytuacji, w której jej najbliżsi mogliby spotkać się z eks-aktorką. Trzeba przyznać, że cała sytuacja z boku wygląda dość kuriozalnie.

Myślicie, że uda im się w końcu pogodzić?

bDTvjwzm
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(40)
monika223-198...
2 lata temu
bzdury
patuszka16
2 lata temu
ciekawe jaki kolor skóry będzie miało to dziecko,ale publiczne kłótnie arystokracji nawet nabytej raczej są marne i tyle
Hega
2 lata temu
Bzdury, media podsycają te plotki.
bDTvjwzn
antykomer
2 lata temu
W sumie wziął sobie jakąś z amerykańskiej ulicy buntowniczkę to się teraz dziwią, że się odnaleźć nie może w sytuacjach gdzie nawet spojrzenie może być nieodpowiednie. W królestwie Brytyjskim jest największy rygor jeśli chodzi o zachowanie
gość 44
2 lata temu
A co nas to wszystko kurna obchodzi. Mam głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi co się dzieje na dworze angielskich pasożytów żyjących na koszt podatników GB w tym polaków tam tyrających. A niech sobie barany łby pourywają. Przestańcie prać ludziom mózgi jakimiś głupotami o zblazowanych darmozjadach.
Najnowsze komentarze (40)
Oilwia Araca
2 lata temu
Dziekuje🤗🤗
Oilwia Piwko
2 lata temu
Dzieki wiem czekamy
Onn
2 lata temu
Ok
1,2....
2 lata temu
Nabyta to NIE arystokracja.Księżna z nadania to jak z koziej trąba i do tego aktoreczka,mulatka i rozwódka z USA.Wlazła między towarzystwo ,do którego nie pasuje.Każdy ma prawo wychowywać dzieci w/g własnych zasad i wszystko!
po
2 lata temu
brzydka
Gdg
2 lata temu
Aaa dlaczego jej tak zeby wystaja moj chomik mial tak jak odchodzil w inny wymiae....
He
2 lata temu
Baby się nigdy nie pogodzą. Faceci dadzą se po gębie i pójdą na piwo baby do końca życia będą się gniewać.
Ana
2 lata temu
Do roboty niech idą.
bDTvjwzf
czytelnik
2 lata temu
Kate jest wsciekla ze 10 lat jej zajelo ,aby wejsc do rodziny krolewskiej, a Meghan 2 lata
Farida2019
2 lata temu
Bogaci zabezpieczeni finansowo szukają wrażeń . Zazdrość ich zżera. Sami nie wiedzą co jest najważniejsze w życiu. Zamiast się wspierać wzajemnie zachowują się irracjonalnie.
sae
2 lata temu
A po co mają przepadać za ciotką jak mają swoją matkę i ojca, to co ma ich interesować ciotka.
Pooodel
2 lata temu
'Myślicie, że uda im się w końcu pogodzić?' Myślicie, że to bzdury.
1,2....
2 lata temu
Taka relacja jaka "arystokracja" z nadania,z drugiej ręki....nic dziwnego,że nie wszystkim w smak takie ciocie....!!!! Harry kocha,jego rzecz,tylko nie może wymagać od innych takiego samego zaangażowania.
go
2 lata temu
co za bzdury
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić