REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 38 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Adam Hrynkiewicz29.08.17 (05:31)

Dziennikarze uratowali kierowcę przed utonięciem. Dramatyczne chwile relacjonowali na żywo

Pracownicy lokalnej stacji KHOU 11 News, którzy nie ewakuowali się wraz z resztą osób, podczas nadawania na żywo relacji w trakcie uderzenia huraganu Harvey, pomogli uratować kierowce ciężarówki. Mężczyzna utknął w kabinie auta, a tymczasem woda gwałtownie przybierała.
Michael Wyke / PAP/EPA

Żywioł nie oszczędzał nikogo. Siedziba stacji KHOU 11 News, znajdująca się w Houston najpierw została zredukowana do studia polowego, które znajdowało się na najwyższej - drugiej kondygnacji budynku. Tam dziennikarze przekazywali na bieżąco informacje z dotkniętego katastrofalną powodzą miasta.

REKLAMA

Niestety przybierająca szybko woda dotarła także pod drzwi tymczasowego studia, dlatego redaktor naczelny Bill Bishop zadecydował, że wszyscy pracownicy zostają ewakuowani w bezpieczne miejsce.

Tymczasem jedna z dziennikarek Brandi Smith wraz z operatorem Mario Sandoval postanowili zostać na poboczu pobliskiej drogi i relacjonować sytuację tak długo, jak będzie to możliwe. Podczas relacjonowania sytuacji i rosnącego gwałtownie poziomu wody wokół nich, operator szukając nowych ujęć zauważył, że w kabinie ciężarówki, która utknęła na zalanej ulicy znajduje się kierowca.

Ekipa dziennikarska zadzwoniła po szeryfa, który przyjechał z łodzią, by ratownicy mogli dopłynąć i uratować kierowcę. Bohaterski czyn uwieczniony na nagraniu trafił do sieci i stał się prawdziwym hitem.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij