o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Magda Mieśnik
Magda Mieśnik
|
aktualizacja

Dziś poznamy nowego premiera. "PiS wymierzyło Szydło cios poniżej pasa"

250
Podziel się

Premier Beata Szydło wygłosiła w Sejmie mowę pożegnalną? – Jeśli chwilę przed jej wystąpieniem ważny polityk PiS mówi, że dziś poznamy nowego szefa rządu, to tym samym partia wymierza Beacie Szydło cios poniżej pasa – mówi Wirtualnej Polsce Wiesław Gałązka, ekspert ds. wizerunku.

Premier Beata Szydło wygłosiła w Sejmie pożegnalne przemówienie?
Premier Beata Szydło wygłosiła w Sejmie pożegnalne przemówienie? (Agencja Gazeta, Sławomir Kamiński)
bEqDPmUl

Kilkanaście minut po godz. 9:00 premier Szydło weszła na sejmową mównicę. Jej wystąpienie poprzedziło debatę nad wnioskiem PO o wotum nieufności dla rządu PiS. - W partii, ale i na zewnątrz, panuje duża niepewność. Nic dziwnego, że premier była zdenerwowana. Widać duże napięcie w jej wystąpieniu. Uwagi od tego nie odwrócił intensywny, żółty kolor stroju. Beata Szydło nie potrafi sobie poradzić z tym, że jest ignorowana przez swoich niedawnych admiratorów – uważa Wiesław Gałązka.

Ekspert ds. wizerunku dodaje, że szefowa rządu od dawna jest lekceważona przez Jarosława Kaczyńskiego. - Dzisiaj widzimy, jak bardzo. Prezes PiS ma taki styl, że zarządza przez kryzys i konflikt. Nie liczy się z nikim. Słowa wicemarszałka Terleckiego o tym, że dziś poznamy nowego premiera tuż przed debatą nad odwołaniem Szydło to cios poniżej pasa. Widać było, że ciężko się jej pozbierać. Na własnej skórze przekonała się, że w jej obozie maniery są na poziomie gminy. Premier próbuje jakoś wyjść z tego z twarzą, ale przegrywa z emocjami - mówi Gałązka.

Także politolog dr Olgierd Annusewicz uważa, że Beata Szydło wygłosiła w Sejmie mowę pożegnalną. – Oczywiście wszystko może się jednak zdarzyć, bo Jarosław Kaczyński potrafi zmienić zdanie pod wpływem chwili, ale wygląda na to, że decyzja już zapadła. Najgorsze jednak, że Szydło traci funkcję w momencie, gdy domaga się tego opozycja – ocenia dr Annusewicz. – PiS wymieniało już kilka lat temu premiera, ale jednak odbyło się to w dużo lepszym stylu i innej atmosferze. Po ludzku, współczuje premier Szydło tego, jak jest traktowana przez swoją partię – dodaje.

bEqDPmUn
Zobacz także: Zobacz, czy rzeczywiście premier Szydło przegrała w Sejmie z emocjami:
bEqDPmUO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(250)
azs
4 lata temu
Przecież to 7 grudnia było -a teraz jako NEWS z 31 grudnia?
Mc kwacz
4 lata temu
Kurdupel rz@dzi
Polak
4 lata temu
Bo PiS to fanatycy religijni a jak ich religia każe traktować kobiety, ano popatrzmy: 1 Tym 2:11-14 (11) Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. (12) Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem lecz [chcę, by] trwała w cichości. (13) Albowiem Adam został pierwszy ukształtowany, potem - Ewa. (14) I nie Adam został zwiedziony, lecz zwiedziona kobieta popadła w przestępstwo. 1 Kor 14:34-35 (34) kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. (35) A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu. Ef 5:22-23 (22) Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, (23) bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus - Głową Kościoła: On - Zbawca Ciała. Kol 3:18 (18) Żony bądźcie poddane mężom, jak przystało w Panu. To cytaty z Nowego Testamentu
bEqDPmUP
rr
4 lata temu
jedynym wytłumaczeniem tak kiepskiego ruchu to zły stan zdrowia Kaczyńskiego. Morawiecki bez Kaczyńskiego ma szansę utrzymać ten rząd a Szydło nie. Nic innego nie może wytłumaczyć tak głupiego ruchu prezesa. Chyba ze popularność Pani premier mogła zagrozić bezpośrednio prezesowi ale to nonsens
ght
4 lata temu
Odwołanie Pani Szydło, w mojej opinii, to błąd. Notowania PiS spadną, skoro się odwołuje doskonałą Panią Premier. Może komuś na tym zależało, a ktoś inny dał się złapać w pułapkę.
suweren
4 lata temu
Prezes PiS POjaką holerę robisz te zmiany ???
wania
4 lata temu
Tu w Polsce to nawet Bóg nie wie o co chodzi,
Tworki
4 lata temu
król Toy toya (marek )POzdrowienia od mi michnika
bierny widz z...
4 lata temu
szok, obluda, to co ta kobieta wygaduje. Ludzie sie wieszaja, pala a on mowi ze dala pieniadze biednym dzieciom, ale nie chali sie komu te pieniadze beszczelna baba zabrala. Wstyd narodowy, z nia i z tym kazlem na czele!!!!
Beata jestesm...
4 lata temu
PiS strzelił sobie w stopę. Polacy lubili Beatę. Beata zakładaj swoją partie!
tesa
4 lata temu
Pani Beato, Panie Jaroslawie nie pozwulcie tym chorym ludziom z opozyci tak sie gesic, jak widze np. Pania bylo premier jak bezczelnie siedzi nadal w sejmie i nie poniosla nic za to co zrobila za jej kadencji, powinna miec zabronione jak kolwiek rzadzic naszym krajem,powinna odpowiedziec jak i jej kolesie.
identyko
4 lata temu
Mam takie same zdanie jak Pani premier nie stracmy Polski nasz kraj i mieszkancy przechodzimy probe test itp.
aaaaaaaaaaaaa...
4 lata temu
czas najwyzszy
bEqDPmUH
Test
4 lata temu
Nitras po nitro. Czy ktoś temu pajacowi zrobi kiedyś test na zawartosc środków zabronionych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić