Wróć na
Karolina Modzelewska
Karolina Modzelewska
|

EasyJet. Skandal: pasażer na miejscu bez oparcia. Linia prosi o usunięcie kompromitującego zdjęcia

0
Podziel się

Zdjęcie udostępnione w mediach społecznościowych przedstawia kobietę, która siedzi na skraju siedzenia pozbawionego oparcia. Pozostali pasażerowie zajmują normalne miejsca. Zdjęcie nie byłoby tak szokujące, gdyby nie fakt, że zostało wykonane w samolocie.

EasyJet - miejsce bez oparcia.
EasyJet - miejsce bez oparcia. (Wikimedia Commons CC0)
bCYDOEAB

EasyJet spotkał się z krytyką po tym, jak poprosił jednego ze swoich pasażerów o usunięcie zdjęcia. Na fotografii widać warunki w jakich jedna z pasażerek odbywała lot z Londynu do Genewy na pokładzie Airbusa A319-111.

EasyJet prosi skaskowanie zdjęcia

Pasażer, który opublikował zdjęcie dodał do niego podpis: „#easyjet pokonuje @Ryanair, posiada siedzenia bez oparcia. @IATA @EASA to lot 2021 Luton do Genewy. Jak można na coś takiego pozwolić. @GeneveAeroport @easyJet_press @easyJet".

bCYDOEAD

Mathhew Harris – twórca zdjęcia, zaznaczył, że kobieta została przeniesiona na wolne miejsce dopiero po wejściu wszystkich pasażerów na pokład. Harris zastanawia się jednak, co by było, gdyby wszystkie siedzenia były zajęte.

EasyJet odpowiedział na post Harris'a. Linie lotnicze podziękowały mu za zwrócenie uwagi na problem i poprosiły o usunięcie zdjęcia. Harris zdecydowanie odmówił, podkreślają, że jest to autentyczne zdjęcie.

bCYDOEBe
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić