o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|
aktualizacja

Edyta Herbuś robiła, co mogła, aby zostać aktorką. Efekt? Zobaczymy ją w nowym serialu!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
3
Podziel się

- Niedawno odbyła się premiera nowej sztuki z moim udziałem - "Przygoda z ogrodnikiem". Jest to farsa, bardzo zabawna sztuka, przy której publiczność świetnie się bawi. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie jak najwięcej osób odwiedzi teatry, w których będziemy grali. Mamy zamiar wyjechać w tym przedstawieniem do różnych miast w Polsce, a na stałe będziemy je grać w teatrze IMKA – mówi agencji Newseria Edyta Herbuś.

bEBTLXIl

- Aktorsko dużo jeszcze przede mną - zapowiada Edyta Herbuś. Obecnie można ją oglądać między innymi w spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem" w reżyserii Mirosława Połatyńskiego w Teatrze IMKA, a wkrótce w nowym serialu. Szczegółów na razie nie może jeszcze zdradzać.
Herbuś podkreśla, że czekają ją niezwykle pracowite wakacje.

- Dzieje się intensywnie. Mam też zaplanowane zdjęcia do filmu, za chwilę również nowy spektakl taneczny, a do tego rola w serialu, ale o tym jeszcze przez chwilę nie mogę mówić - wyznaje Edyta Herbuś.
Tancerka przyznaje, że bardzo dobrze czuje się na teatralnej scenie. Zadebiutowała w duodramie "Diwa" (reż. Grzegorz Kempinsky), później był spektakl komediowy "Zagraj to jeszcze raz, Sam" (reż. Magdalena Cwen Hanuszkiewicz), a teraz kolejna sztuka.

bEBTLXIn

- Aktorstwo to było moje pragnienie i w momencie, gdy zdecydowałam się pójść tą drogą, bardzo dużo zainwestowałam w swój rozwój - warsztat, w naukę tego zawodu. Jestem na pewnym etapie tej drogi, sporo jeszcze przede mną, ale pierwsze elementy satysfakcji - mam okazję pracować ze świetnymi aktorami, reżyserami - mówi Herbuś.
Aby rozwijać swoją karierę i doskonalić umiejętności sceniczne, kilka lat temu tancerka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie brała lekcje aktorstwa i chodziła na castingi. Teraz, jak sama przyznaje, z każdą rolą czuje się bardziej pewnie i czeka na kolejne wyzwania.

- Chcę dalej się rozwijać i próbować się w różnych aspektach tego zawodu - w serialu przed kamerą, w produkcji kinowej i na deskach teatru, co jest chyba największym wyzwaniem - dodaje.

bEBTLXIt

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

bEBTLXIO
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
Newseria
KOMENTARZE
(3)
ds
4 lata temu
jest słaba_ widziałem ja raz w klanie i takie sito tam odgrywała ze Maciek przy niej to jack nicolson
xt
4 lata temu
"Edyta Herbuś robiła, co mogła, aby zostać aktorką." W tytule jest błąd powinno być "...robiła, komu mogła"
gość
4 lata temu
Piękna i uwodzicielska kobieta, szacunek .
bEBTLXIP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić