Wróć na
Marcin Borciuch
|

Edyta Pazura o wywiadzie z Magdą Mołek: "Bałam się tej rozmowy"

4
Podziel się

Edyta Pazura w szczerym wywiadzie z Magdą Mołek opowiedziała o swoich życiowych przeżyciach i uczuciach, jakie towarzyszyły jej przy wydarzeniach w rodzinie i pracy. Przyznała, że bała się rozmowy, a w jej trakcie popłynęło sporo łez.

Edyta Pazura zamieściła nowy film. Opowiada o trudach w związku
Edyta Pazura zamieściła nowy film. Opowiada o trudach w związku (ONS.pl)
bCZbKUHV

Edyta Pazura była gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". Opowiedziała m.in. o związku z Cezarym Pazurą, jakim jest mężem, ojcem, oraz jakie był trudności w ich relacji. Kilkanaście lat temu pojawiały się opinie, że aktor przechodzi kryzys wieku średniego, dlatego wiąże się z kobietą młodszą aż o 26 lat. Z kolei ją obwiniano za rozpad jego dotychczasowego związku z Weroniką Marczuk.

Małżeństwem są od 2009 r. do dzisiaj. Wychowują 3 dzieci. "Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół" - przyznała w poście zapowiadającym rozmowę na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

bCZbKUHX

Dla Edyty Pazury ta rozmowa nie należała do najłatwiejszych. Głównie ze względu na to, że poruszała bardzo osobiste tematy. "Bardzo bałam się tej rozmowy. Pierwszy raz, odkąd poznałam mojego męża, opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomości i przez ostatnie 12 lat. Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy..." - wyznała.

Oprócz tego stresująca dla Pazury była... sama Magda Mołek. Zdradziła, że to dzięki niej zainteresowała się dziennikarstwem i zgłosiła się do redakcji szkolnej gazetki w wieku 13 lat. "Byłam bardzo zestresowana spotkaniem z nią, ale na żywo jest jeszcze piękniejsza, przyjacielska i otwarta na ludzi. Nikogo nie ocenia, słucha i rozumie... Mało tego, ma mniej zmarszczek ode mnie" - stwierdziła

Emisja programu "W roli głównej" z Edytą Pazurą w środę 16 października o godz. 22:25 na antenie TVN Style.

bCZbKUIy
KOMENTARZE
(4)
gorzka prawda
8 miesięcy temu
KOGO TA pazura INTERESUJE?
niewiadomo
8 miesięcy temu
co to?
???
8 miesięcy temu
Kto to jest?
bCZbKUIz
gorzka prawda
8 miesięcy temu
KOGO TA pazura INTERESUJE?
Najnowsze komentarze (4)
niewiadomo
8 miesięcy temu
co to?
gorzka prawda
8 miesięcy temu
KOGO TA pazura INTERESUJE?
gorzka prawda
8 miesięcy temu
KOGO TA pazura INTERESUJE?
???
8 miesięcy temu
Kto to jest?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić