Wróć na
Maciej Deja
Maciej Deja
|

Egzamin gimnazjalny 2018. Zobacz arkusz z języka polskiego

1
Podziel się

Egzamin gimnazjalny 2018: CKE opublikowało kolejny arkusz z zadaniami, które rozwiązywali dziś uczniowie III klasy. W środę o 9:00 przystąpili do testu wiedzy z historii i WOS-u, dwie godziny później mieli egzamin z języka polskiego.

Arkusz z pytaniami z języka polskiego można znaleźć już stronach CKE
Arkusz z pytaniami z języka polskiego można znaleźć już stronach CKE (PAP, Darek Delmanowicz)
bCOeeyBh

Pierwszy tegoroczny egzamin, z historii i wiedzy o społeczeństwie gimnazjaliści zakończyli 10:00. Arkusz możesz zobaczyć tutaj. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała już arkusz testowy.

Do egzaminu gimnazjalnego 2018 przystąpi niemal 350 tysięcy uczniów z ponad 7 tysięcy szkół. W czwartek część ścisła - testy z biologii, chemii, fizyki, geografii i matematyki. W piątek gimnazjaliści będą się zmagać z językiem obcym nowożytnym. Dodatkowe terminy wyznaczono na 4-6 czerwca.

bCOeeyBj

Egzaminu gimnazjalnego nie można nie zdać, ale trzeba do niego przystąpić. Osiągnięty rezultat zadecyduje o przyjęciu do szkoły średniej. Im lepszy wynik, tym większe szanse na dostanie się do lepszego liceum.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 będą ogłoszone 15 czerwca, a zaświadczenia uczniowie otrzymają otrzymają w ze świadectwem szkolnym tydzień później.

Masz ciekawe zdjęcie, filmik lub newsa? Podziel się z nami za pośrednictwem dziejesie.wp.pl

bCOeeyBK
KOMENTARZE
(1)
olinka
2 lata temu
jak to dobrze, że to już się w końcu kończy i nie będzie gimnazjów !
Najnowsze komentarze (1)
olinka
2 lata temu
jak to dobrze, że to już się w końcu kończy i nie będzie gimnazjów !
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić