Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jakub Tujaka
|
aktualizacja

Egzamin na prawo jazdy zakończony w zaroślach. WORD w Kaliszu takich scen jeszcze nie widział

30
Podziel się:

Zdjęcie z placu manewrowego kaliskiego WORD-u błyskawicznie rozchodzi się w sieci. Nieudany egzamin praktyczny zakończył się wjechaniem w zarośla tuż obok budynku ośrodka.

Zaskakujący finał nieudanego egzaminu na prawo jazdy.
Zaskakujący finał nieudanego egzaminu na prawo jazdy. (Fot. Elka School)

Egzaminy na prawo jazdy wiążą się ze sporym stresem, ale dobrze przygotowany kandydat na kierowcę, obsługę auta powinien mieć w małym palcu. Odpowiedzialni za to są instruktorzy, którzy w ramach kursu dzielą się wiedzą teoretyczną i praktyczną. Decyzja o gotowości do egzaminy to poważna sprawa i naszym zdaniem instruktor, który podpisuje dokumenty o zakończonym kursie powinien mieć pewność, że dany kierowca nie będzie stanowił zagrożenia.

W tym przypadku nie wiemy, czy doszło do awarii auta, czy też winny był "czynnik ludzki”, ale samo zdjęcie wygląda komicznie. Auto w połowie zaparkowane w zaroślach rosnących na trawniku wokół budynku trafiło tam wprost z placu, gdzie odbywają się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. W tle widać kilka samochodów egzaminacyjnych, a także fragment stanowiska do parkowania lub jazdy po łuku.

Obok auta stoi zdumiona widokiem kobieta, ale nie wiemy, czy to ona siedziała za kierownicą. W każdym razie zdjęcie zyskuje w sieci olbrzymią popularność. W komentarzach znajomi oznaczają osoby, które w najbliższym czasie będą podchodziły do egzaminu na prawo jazdy. Cała sytuacja wzbudza rozbawienie, ale jeśli pomyślimy, że zamiast trawnika stoi przystanek autobusowy z ludźmi lub też znajduje się tam ruchliwy chodnik, to przestaje być zabawnie.

`

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(30)
Max
5 lata temu
To wina Tuska
facepalm
5 lata temu
Ruszanie pod gorke ma opanowane.
LeszekR
5 lata temu
Jeżeli nie było problemów technicznych to za sytuacje odpowiada egzaminator.
noe
5 lata temu
w większości ci młodzi instruktorzy powinni jeszcze na długo zasiąść za kierownicą i oprócz suchych przepisów nauczyć się jeździć. Ci niedoszkoleni kursanci ci stają w poprzek wysepek lub tamują wjazd na ronda czekając aż będzie pusto to jest brak dynamiki i oceny odległości i prędkości. Moim zdaniem powinny powstać małe miasteczka szkoleniowe wyłącznie do szkolenia "L"i tam powinny się szkolić do czasu aż instruktor uzna że nadaje się do uczestniczenia w normalnym ruchu drogowym.
jack
5 lata temu
Ciężko zdać teraz na prawko i to jest prawda. I jak widzę na drodze mameje które odwalają cyrkowe cuda zastanawiam się jak zdali ten egzamin
cbvbvmnm
5 lata temu
Właśnie tak uczą jeździć w Polsce .
xyz
5 lata temu
To czego nauczał instruktor nauki jazdy?! Gry w jazdę na komputerze?
@@@
5 lata temu
No co krzaki wyskoczyly!prosto w auto.
ks
5 lata temu
no co to za rzetelna informacja ... nie wiemy jak się samochód znalazł w krzakach, nie wiemy czy kobieta stojąca przy aucie nim kierowała ... ot tak znalazł gdzieś w sieci zdjęcie i robi newsa opisując co widzi ... żenua
Asia
5 lata temu
Prawda jest taka, że praktycznie każdy, kto wyjeździ swoje godziny idzie zdawać egzamin. I nie ma tu znaczenia czy potrafi jeździć, ludzie sądzą, że jak zapłacą, wyjeżdżą to co muszą, to już mogą kierować autem, a instruktorzy zgadzają się na to, żeby próbowali.
Tomasz B.
5 lata temu
Kto się urodził idealnym kierowcą i już jako dziecko jeździł jak Kubica, niech pierwszy rzuci kamieniem....
Tomi
5 lata temu
W Siedlcach przed WORD-em, Manem egzaminator zlikwidował barierki. I co Wy na to.
njhkjh
5 lata temu
bo ucza bzdurnej teori zamiast praktyki
m4ght
5 lata temu
A gdyby tam było przedszkole i matka z dzieckiem przechodziła przez drogę? Ale matka siedzi z tyłu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić