Wróć na
aktualizacja

Europejki "załatwiane" dla szejków. Polski nurek mieszkający w Egipcie o przyczynach śmierci Magdaleny Żuk

126
Podziel się

Zamieszkujący w Egipcie Polak mówi o możliwych przyczynach śmierci Magdaleny Żuk. Poważne oskarżenia padły m. in. pod adresem rezydentów biur podróży.

Europejki "załatwiane" dla szejków. Polski nurek mieszkający w Egipcie o przyczynach śmierci Magdaleny Żuk
(Facebook.com)
bCIOxuKt

Sensacyjne teorie polskiego nurka opublikował portal Pikio.pl. Według wersji Polaka za śmiercią Magdaleny Żuk stoją rezydenci i pracownicy hotelu, którzy dorabiają na stręczycielstwie. W okolicach hotelu, w którym mieszkała Polka ma znajdować się port popularny wśród najbogatszych Egipcjan. Szejkowie podobno upodobali sobie usługi seksualne świadczone przez odurzone turystki. I to właśnie pracownicy branży turystycznej mają zajmować się porywaniem kobiet, czyli "załatwianiem" ich dla szejków.

Zgodnie z wersją Polaka, wspomniany w rozmowie Magdaleny Żuk z Markusem kapitan Khaled to ważna postać lokalnego światka przestępczego. Według domysłów nurka Magda miała zostać odurzona. Gdy okazało się, że narkotyki nie podziałały na nią zgodnie z oczekiwaniami, wymyślono historię z jej zaburzeniami psychicznymi i upozorowano samobójstwo.

Nurek nie wierzy także w rozwiązanie sprawy przez egipskie służby. Uważa, że organy ścigania w Egipcie będą chciały zamieść sprawę pod dywan. Sugeruje także, by strona Polska przeprowadziła śledztwo po cichu, w razie potrzeby wręczając łapówki odpowiednim ludziom. Według Polaka w Egipcie można w ten sposób załatwić wszystko.

bCIOxuKv

oprac. Filip Skowronek

bCIOxuKW
KOMENTARZE
(126)
aer
3 lata temu
kto wie czy ten jej podejrzany kochaś nie maczał w tym swoich brudnych paluchów?
ABC
3 lata temu
To ma sens
inka
3 lata temu
ma racje facet,to wszystko było od poczatku zaplanowane.
bCIOxuKX
zrobalibi
3 lata temu
Mahmud rezydent (znajomy z FB Markusa chłopaka) dzwoni do Markusa ze swojego telefonu. Magda nie ma telefonu bo Mahmud jej go zabrał i jest wyłączony , żeby do nikogo nie dzwoniła. "Powiedz Magdzie, żeby włączyła telefon" Markus do Mahmuda śmierdzi na kilometr. Markus wie , nie ma dostępu do telefonu i rozmawia przez telefon Mahmuda. "oni tu robią sztuczki" mówi zrozpaczona Magda - jest przytomna i nie wpuscili jej do samolotu do Polski. Prawdopodobnie podali jej narkotyki i powiedzieli egipskiemu lekarzowi na lotnisku, że wariatka. "Ja już nie wrócę" "nic to nie da" - wie że nie wyleci z Egiptu bo szajka ją kontroluje -Mahmud i kolesie "robia sztuczki". Dzwoni "Złoty", koleś zamieszany w śmierć modelki w Karpaczu. Znajomy Markusa. Markus kasuje jego telefon. Markus też wie , że Magda nie wróci z Egiptu i szykuje sobie alibi, nagrywa rozmowę. Śmierdzi to na 100 kilometrów. "Myszko powiedz, co ci zrobili" - będzie alibi że wstrętni Egipcjanie gwałcą a Markus świętoszek.
EWA
3 lata temu
Ambasada, konsul, też nic nie zrobili. Rodzice Magdy wydzwaniali do nich, ale ich odprawiono. Dlaczego nie wysłali choćby polskiego lekarza, pielęgniarki lub swoich pracowników, którzy zaopiekowali by się Magdą, i potem w dobrym stanie wsadzili ją do samolotu?. Gdy nieuczciwe biuro podróży splajtuje - ukradnie pieniądze, po turystów na koszt podatników wysyła się samoloty z Polski by ich sprowadzić, a krzywda wielka się im nie dzieje, a tu jednej osobie nikt nie pomógł... pośrednia wina ambasady, konsulatu. Biedna dziewczyna ARABY ją załatwiły, to pewne. Bojkotujcie wyjazdy do ARABÓW, NIE DAWAJCIE IM ZARABIAĆ NA TURYSTYCE.
Najnowsze komentarze (126)
"sond"
3 lata temu
Wielki test dla PiSu, dwa lata rządów i według mnie jest to ewidentne morderstwo tak jak Leppera. Choć Lepper popełnil, popełnienie!
vvvvvvvvvvvvv...
3 lata temu
w to jestem w stanie uwierzyć w 100%, że tak się stało. narzeczony który nie przybył na pogrzeb ukochanej jest również w 100% podejrzany
zcx
3 lata temu
Terroryści zabijają dla kasy. Oni nie walczą z bogaczami nie zabijają milionerów i szejków tylko zabijają biedaków. To milionerzy okradają naród. Im biedniejszy naród tym bogatsi milionerzy. Terroryści nie atakują milionerów tylko niewinnych ludzi.
pedro_eltoro
3 lata temu
Ewidentnie jest to sprzedaż żywego towaru, szejkowie nie znają słowa "nie" więc jak chcą czegoś to muszą to dostać, nie ważne za ile, i tu pojawia się element siatki korupcyjnej współpracującej dla uzyskania " zachcianki" zwłaszcza że szejk szasta forsą gdy czegoś chce, bo ot taki ma kaprys, allach nie może mu tego zabronić, dla was jest to nie zrozumiałe, a dla niego oczywiste jak oddychanie, to co jest szaleństwem, i obłędem dla jednego dla drugiego jest zwyczajnym postępowaniem zgodnym z myślą ducha i serca, oto definicja odmienności i przepaści kulturowej, jesteście zaiste głupcami jeśli tego nie zauważacie.
dziwne
3 lata temu
"Nurek" ktory mieszka w Egipcie ujawnia tajniki Kapitana "K" i sie nie boi, ze skonczy tak jak Magda .... Ilu jest Polakow nurkow w Hurgardzie ... chyba nie tak duzo? To tez bardzo dziwna sprawa?
dziwne
3 lata temu
"Nurek" ktory mieszka w Egipcie ujawnia tajniki Kapitana "K" i sie nie boi, ze skonczy tak jak Magda .... Ilu jest Polakow nurkow w Hurgardzie ... chyba nie tak duzo? To tez bardzo dziwna sprawa?
lilka
3 lata temu
Też tak podejrzewam.
kmj
3 lata temu
Najbardziej sensowna wersja. Sama Magda mowila "Oni maja tutaj rozne sztuczki" nie wroce juz ...
bCIOxuKP
rych
3 lata temu
to prosty przekaz aby młode POLKI ba SŁOWIANKI odpuściły wyjazdy do "arabusów".
POLAK
3 lata temu
Pierwsze poważne potraktowanie śmierci POLKI
sdbn
3 lata temu
no pewno ze maczal palce w tym porwaniu , ten jej kochas
Magda
3 lata temu
Sprawa jest jasna, Polska mafia sprzedała dziewczynę mafii arabskiej. Najbardziej przerażające jest fakt ilu ludzi z tzw. elit - mediów, polityków, prokuratorów pracuje nad wyciszeniem całej afery. Dowody są oczywiste, a w mediach słyszymy/czytamy absurdalne domysły, niewygodne dowody są pomijane. Żyjemy w iluzji "Państwa Prawa". Najważniejszy jest pieniądz, wszystkich można kupić/przekupić. Szary obywatel to tylko numerek w systemie do nabijania portfela. Proszę nie dajmy tej sprawy zamieść pod dywan.
Katolik
3 lata temu
Aby u nas nie przygotowywali kobiet dla czarnych w kiecach. Znam te srodowisko.
STB
3 lata temu
Bardzo cenne rady. Ten nurek wie co mówi.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić