REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Patrycja Ceglińska16.05.19 (08:53)

Eurowizja 2019: Zespół Tulia wydał oświadczenie. Czas na nowe wyzwania

Porażka Tulii na Eurowizji zasmuciła wielu Polaków. Dziewczyny jednak się nie poddają i mają już plany na najbliższe miesiące.
Facebook.com

Dla Polski Eurowizja dobiegła końca. Zespół Tulia nie przeszedł do kolejnego etapu po pierwszym półfinale. Panie zaśpiewały na izraelskiej scenie piosenkę "Pali się". Ich wykonanie nie zachwyciło ani widzów, ani jurorów.

Część fanów konkursu piosenki była zawiedziona, że Polska tak słabo wypadła w pierwszym półfinale. Inni starali się dodać otuchy dziewczynom komentarzami w mediach społecznościowych. Wszyscy czekali na pierwszy wpis Tulii po występie. Początkowo dziewczyny były bardzo oszczędne w słowach i tylko podziękowały za wsparcie.

REKLAMA

ZOBACZ: Węgiel odczaruje postrzeganie Eurowizji? "Weszła do pierwszej ligiligi show biznesu"

Teraz opublikowały większy wpis na temat przygody, jaką była dla nich Eurowizja.

- Dziękujemy za Wszystkie Wasze głosy i wsparcie! To kolejne, niecodzienne doświadczenie i ważna lekcja na naszym koncie. Cała miłość, energia i serdeczne słowa, które dostałyśmy od wielu zagranicznych dziennikarzy, pozostałych delegacji, oraz poznanych artystów przekonały nas, że warto dalej nieść muzyką piękno naszej kultury - zaczęły wpis.

Zespół Tulia podkreśla, że Eurowizja to już dla nich przeszłość. Nadszedł czas na kolejne wyzwania.

- Będziemy to robiły tak, jak dotychczas. Eurowizja przechodzi dla nas do historii, tym samym zaczynamy kolejny rozdział. Przed nami sezon koncertowy zapełniony po brzegi spotkaniami z Wami - zapraszamy między innymi do Sopotu. Żywy dźwięk, żywa emocja - to coś, czego nie dotkniemy w telewizji, a co chcemy Wam dawać dopóki będziemy razem. Mamy dla Was cudowne niespodzianki, które już czekają, by je wypuścić! Jedna mała iskra staje się płomieniem - czytamy.

Trzymamy kciuki za dalsze działania!

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij