o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Eurowizja 2019: Skandaliczne komentarze po występie Tulii

92
Podziel się

Zespół Tulia był kolejną nadzieją Polski na Eurowizji. Niestety po występie żeńskiego zespołu folkowego rozpętała się burza. Padło wiele skandalicznych komentarzy, które w ogóle paść nie powinny.

Tulia reprezentowała Polskę na Eurowizji
Tulia reprezentowała Polskę na Eurowizji (East News, East News)
bDJszSqd
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel złagodzi swój wizerunek? "Daleko jej do Miley Cyrus" (KLIKA PUDELKA)

Niestety. Tulia mimo ogromnych chęci i wysiłku odpadła w przedbiegach. Finał konkursu odbędzie się bez polskiej reprezentacji.
Po występie zespołu w sieci wybuchła burza. Jedni uważali, że Tulia w ogóle nie pasowała do Eurowizji, inni do końca nie tracili nadziei.

bDJszSqf

"Po występie Tulii wstydzę się, że jestem Polką" - czytamy w gąszczu komentarzy. O ile komuś występ mógł się nie podobać, takie słowa są po prostu nie na miejscu. Na szczęście w tłumie oburzonych internautów znaleźli się również ci, którzy wspierali Polskę. Mimo wszystko.

Choć Tulia odniosła sromotną porażkę w tegorocznym konkursie, być może za rok wyciągniemy wnioski i odniesiemy wielki sukces.

bDJszSqG
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(92)
daan
2 lata temu
ten cały konkurs eurowizja to grubymi nićmi szyty. powinny być występy i konkursy tematyczne, a nie każdy gra swoje co chce - przez całą eurowizję śpiewają tę samą piosenkę.
delta
2 lata temu
Ten konkurs już dawno powinno się bojkotować. Tam rządzi już tylko polityka i poprawność polityczna ze zboczeńcami w roli głównej.
WiXeeD
2 lata temu
Po prostu żeby odnieść sukces w tym mocno ideologiczno-politycznym programie należy do turnieju wystawić przynajmniej czarnego transwestytę!!
bDJszSqH
Gucio
2 lata temu
Ubolewanie nad tym ,że w konkursie chałtury nie odegraliśmy żadnej roli jest śmieszne
vv
2 lata temu
to nie Eurowizja ,tylko żydowizja
Najnowsze komentarze (92)
Normalny
2 lata temu
Ten konkurs to wielka sciema nie majacego nic ze spiewem. To jest spedalowane towarzystwo wlasnej adoracji i promocja zboczencow.
mnb
2 lata temu
Styl : wies, kaczka, broszka - nie kazdy to lubi
edek
2 lata temu
gdyby te Panie miały by brody może i by wygrały,
kkkkkkkkkkkk
2 lata temu
wystarczy umiec SPIEWAC..... a nie dzrzec kalafe.....
obe
2 lata temu
Średnia, szkolna wręcz piosenka. Badziewna choreografia, dziewczyny poobszywane jakimiś firankami. Nic obok, nic w tle. Na twarzach typowe nito (ni to maski, ni to korony). Dwa kroki do przodu, to cały ruch sceniczny. Żeby przejść, to trzeba coś więcej. Jedyny plus, że perfekcyjnie wyśpiewane, ale w Eurowizji jak wiadomo liczy się też show.
M6
2 lata temu
Skoro w tym roku "odnieśliśmy: porażkę, to zapewne w przyszłym "poniesiemy" sukces. Występ zespołu mnie nie zniesmacza, ale taka gramatyka już tak.
disc
2 lata temu
Dlaczego nie zgłaszają do Eurowizji jakiegoś Disco-polo ? Pasowałoby i przeszło.
wk1
2 lata temu
Tylko suweren miał nadzieję na sukces.
bDJszSqz
dixi
2 lata temu
W obecnej ..."dobie" na Eurowizji powinien być podział na : wokal i efekty specjalne /czyli 2 nagrody / ...... To nie ten festiwal co .... "kiedyś"....
et369
2 lata temu
powiedzmy otwarcie,polska muzyka jest do niczego,na każdym poziomie.....ko ko ko euro spoko.......był Rubik..........zdnoili........jakie gusta,taka muzyka.
lik
2 lata temu
Piosenka na taki festiwal tragiczna,bo tonie jest konkurs niszy tylko wiodacych trendow,nie moze byc hermetyczny,tyle,nie ma sie o co obrazacczy szydzic,tylko trzeba brac gusta ogolu a nie upodobania kurskiego
Buuuuu
2 lata temu
Oj Kurski Kurski nie trzeba było Zenka wysłać?
Kiszka
2 lata temu
Nudne były i tyle...
serenada
2 lata temu
Dla mnie ta piosenka i one w tych dziwacznych,paskudnych wdziankach to kompletne nieporozumienie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić