o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|
aktualizacja

Ewa Minge szykuje się do ślubu. To już dziś?

22
Podziel się

W czym wystąpi panna młoda? Jacy goście się pojawią? I najważniejsze - kim jest pan młody? Pytania się mnożą, ale Ewa Minge stara się utrzymać wyjątkowe wydarzenie, jakim jest jej ślub, w tajemnicy.

Ewa Minge przygotowuje się do ślubu
Ewa Minge przygotowuje się do ślubu (Ewa Minge)
bDZogKTF

Projektantka zaręczyła się pod koniec 2016 roku. W Wigilię jej ukochany zaskoczył ją pytaniem, pierścionkiem i mnóstwem kwiatów. Powiedziała: tak, ale o zmianie stanu cywilnego starała się nie wspominać publicznie. Choć od zaręczyn minęło 8 miesięcy, a ślub zbliża się wielkimi krokami, nadal nie wiadomo, kim jest tajemniczy narzeczony gwiazdy.

Minge unika też tematu ślubnej kreacji, chociaż w rozmowie z "Faktem" wyznała: - Mój narzeczony zażyczył sobie czarną suknię ślubną. I ja się zgadzam, bo uważam, że panna młoda w moim wieku powinna być już tylko spełnieniem marzeń pana młodego. Biała zresztą byłaby niestosowna, bo już raz taką miałam. Teraz mogę pozwolić sobie na szaleństwo z przymrużeniem oka.

Sądzicie, że Minge faktycznie wyjdzie za mąż nie w bieli, a w czerni? I czy stanie się to dziś? Menadżer Ewy w rozmowie z Pudelkiem polecił śledzić instagramowy profil Minge. A spytany o datę ceremonii powiedział: - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

bDZogKTH

Wiadomo, że panna młoda przygotowuje się do swojego wielkiego dnia. Czy ozdoba, którą projektantka ma na włosach na najnowszym zdjęciu jest elementem ślubnej stylizacji?

Minge i jej partner planują niewielką uroczystość tylko dla najbliższej rodziny. Tuż po zaręczynach gwiazda twierdziła, że pragnie ślubu w Polsce, urządzonego po polsku. Będzie to drugi raz, kiedy Ewa wypowie słowa przysięgi. W wieku 21 lat pierwszy raz wyszła za mąż, ale po 13 latach zdecydowała się na rozwód, który nie należał do łatwych ani przyjemnych. Rozpad związku oznaczał dla niej upragnioną samodzielność, ale i problemy finansowe. Minge udało się jednak wypracować markę i odnieść sukces. Owocem tamtego związku są dorośli już synowie.

bDZogKTN
Zobacz także: Ewa Minge jest jurorka programu "Supermodelka Plus Size"
bDZogKUi
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(22)
Wegan
4 lata temu
To jest jej odlew woskowy?
Nik
4 lata temu
Potwór nosz potwor
inka
4 lata temu
A może to pszczoła ugryzła jej usta?
bDZogKUj
lol
4 lata temu
kogo obchodzi ta koszerna maszkara,dajcie nam spokoj,rzygac się chce.
jp
4 lata temu
jaki sztuczny maszkaron bleeee
struna
4 lata temu
Jeśli kobieta starzeje się z "godnością", dla większości facetów staje się "przezroczysta", "niewidzialna" . Jara was gładka mloda buzia, jędrne ciało.. więc niektore kobiety na siłę chcą zachować młodość. Jak widać z różnym skutkiem..heh Sami napedzacie ten "plastikowy biznes ". Nie wierzę w to co piszę, ale czy wnętrze , charakter nie pownny być najwazniejszymi atutami ?
jola
4 lata temu
Chyba brzydsza jest tylko Bogumiła Wander.W sumie nie wiem))))
Zniesmaczony
4 lata temu
Pokażcie tego desperata, który poślubi to zombie. A w prezencie ślubnym dajcie mu karton Viagry, bo normalny facet nawet jej nie dotknie kijem.
Gap
4 lata temu
Ma parcie na szkło . Musi co jakiś czas pokazywać się w TV bo wkrótce zapomną że ktoś taki istniał a kasa się kurczy.
Gość
4 lata temu
Wyrazy współczucia przyszłemu Panu Młodemu z powodu wyboru i komentarzy do publikacji.
zek
4 lata temu
Burka sprawę urody skutecznie załatwi.
robert
4 lata temu
Panna młoda? No sorry, ale ona nie jest ani panna ani młoda. Po drugie, czy ten koleś jest niewidomy, czy tylko udaje, że nic widzi :)
Zambia
4 lata temu
Każdy ma prawo do szczęścia! Ładny, brzydki, mądry i ten...głupi też.
bDZogKUb
jjh
4 lata temu
to jeszcze dziwewica
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić