o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Arek Durka
|
aktualizacja

Ewakuacja podczas koncertu Korteza w Chorzowie

5
Podziel się

Nie tak miał wyglądać poniedziałkowy koncert Korteza. Kiedy wieczorem w Teatrze Rozrywki w Chorzowie zebrały się tłumy fanów, rozległ się komunikat o ewakuacji. Publiczność przeżyła chwile grozy.

Kortez
Kortez (East News)
bDYwhjfp

Jak informuje "Dziennik Zachodni", publiczność od razu została poproszona o opuszczenie Teatru Rozrywki. Po kilku minutach pod budynek podjechały cztery zastępy straży pożarnej. Wśród widzów przybyłych na koncert panował popłoch. Nikt na początku nie wiedział, co się stało.

Po kilkudziesięciu minutach okazało się, że najprawdopodobniej doszło do awarii systemu sygnalizacji pożarowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na razie nie wiadomo, kiedy koncert zostanie powtórzony.

bDYwhjfr

Sytuację skomentował również Kortez, który zamieścił na swoim instgramowym profilu wymowny wpis.

bDYwhjfS
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(5)
Misza
3 lata temu
No, to niehożo w tym Hożowie.
xvcxvc
3 lata temu
no i gdzie kuzwa ten wymowny wpis???
Polak
3 lata temu
... a wcześniej, koncert w Krakowie, zorganizowany przez żydów odbył się bardzo spokojnie. Należało wywiesić flagę Izraela, a byłoby też spokojnie. Narodzie, obudź się w końcu, i zobacz co się tak naprawdę dzieje, bo może być za późno !
bDYwhjfT
PAP
3 lata temu
Motłoch, który przybył "posłuchać Korteza" był nieugięty. Pomimo prób rozgonienia armatkami wodnymi pozostał na miejscu.
Tusk
3 lata temu
Kod
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić