Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Filip Skowronek
|

Fatalna prognoza pogody. Ostrzeżenia dla 9 województw!

17
Podziel się

W najbliższych dniach czekają nas uciążliwe upały i burze z gradem. Tylko na jutro Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla 9 województw.

Burza
Burza (WP.PL)
bEEuSqut

Silne burze mogą pojawić się w środę w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim, opolskim i śląskim. W przypadku Pomorza Zachodniego towarzyszyć im mogą opady gradu. W czwartek wyładowań atmosferycznych można spodziewać się Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Burze będą nam towarzyszyć także w piątek. Wtedy zagrzmi nad Dolnym Śląskiem, Opolszczyzną i województwem łódzkim.

IMGW ostrzega także przed uciążliwymi upałami. Temperatury przekroczą trzydzieści stopni na południowym-wschodzie i w centralnej części kraju: na Mazowszu, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i w Małopolsce. Wysokie temperatury mają utrzymać się do soboty. Znaczne ochłodzenie (temperatury w granicach 18-21 st.) spodziewane jest w niedzielę.

bEEuSquW
KOMENTARZE
(17)
Dario
4 lata temu
Nie jesteś w stanie przewidzieć pogody,tak jak kto pierwszy wystrzeli,USA czy dżing wielki gong kanciastoporty ?
amen
4 lata temu
módlmy się
Paweł
4 lata temu
E tam mojego województwa nie dotyczy to je;ać to ;)
bEEuSquX
a feee
4 lata temu
kolejny raz użyta broń ekologiczna?
gazda
4 lata temu
Można powiedzieć, że jest ciepło. Można powiedzieć, że jest lato. Można powiedzieć, że jest ciekawie lecz niebezpiecznie !
xxxx
4 lata temu
anomalia pogodowe??? nie to debile co zadecydowali o jezgzie na światłach to 500MW wpuszczane codziennie do atmosfery i to musiało jebnąc. I jebło. żeby uratować paru baranów na drodze cała Polska bierze w dupę.
Leśniczy
4 lata temu
ekolodzy co z wami , pozapinajcie się łańcuchami do tych drzew żeby pioruny i wiatry ich nie niszczyły
Listek
4 lata temu
Przecież koleś pije tylko do ekologów i lasow
reeetr0
4 lata temu
bawią sie i manipulują pogodą a ludzie tego nie widza hahah beka
fgh
4 lata temu
To jest właśnie błąd IMGW i stacji w szczególności szukających sensacji TVN i Polsat. Takie same ostrzeżenia wydają dla pulsacyjnych lokalnych komórek burzowych z gradem, jak dla układów mcs, z wbudowanym piętrowym wałem szkwałowym, prawie derecho jak ostatnio. Oba komunikaty brzmią: groźne burze. Nie!! Pierwsza jest groźna może wystąpić downburst - powiedzmy oberwanie chmury jak to ludzie ogólnie nazywają, druga jest śmiertelnie groźna bo tnie wszystko na swojej drodze przez całą swoją drogę. Od tego są meteorolodzy i pogodynki, które mają nie tylko się lansować ale ostrzegać ludzi!!!
ecik
4 lata temu
Bo to wina poprzedniej władzy PO i premiera Tuska. Przez 8 lat rządzili i nic nie zrobili z pogodą. Powinni być postawieni przed trybunał stanu . To oni nic nie zrobili z kornikami ,które niszczy Puszczę Białowieską A PiS teraz musi rozpaczliwie wyciąć żeby się te robale nie przeniosły do Torunia i nie zaatakowały SPA ojca dyrektora.
WOLNE LASY
4 lata temu
ja pytam gdzie są EKOLODZY gdzie protesty.... zakazać usuwania skutków nawałnic, niech lasy same się regenerują :)
renata.godzie...
4 lata temu
Błaszczykowski obiecał, że nawałnice się nie powtórzą...
bEEuSquP
Jarek
4 lata temu
"Dobra zmiana" nawet w pogodzie! :P
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić