o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Arkadiusz Stando
|

Fortnite: Wyciekł zwiastun nowego sezonu. Jest sporo zmian [WIDEO]

2
Podziel się

Nareszcie coś wiadomo. Po całym dniu oczekiwania, gracze Fortnite mogą odetchnąć z ulgą. Wyciekł pierwszy oficjalny zwiastun kolejnego sezonu i nowego karnetu bojowego.

Fortnite - rodział 2, sezon 1
Fortnite - rodział 2, sezon 1 (Youtube.com)
bDRVgBit

W Fortnite nadchodzą spore zmiany. Można było się domyślić tego już wcześniej, widząc, jak czarna dziura pochłania świat wyspy Battle Royale. I chociaż Fortnite transmituje na żywo w serwisie Twitch.tv, to do sieci trafiło już to, co chcą nam pokazać.

Fortnite rodział 2, sezon 1 - trailer

To jednak nie sezon 11 Fortnite, a rozdział drugi i pierwszy sezon. Zmian będzie dużo, począwszy od nowych sposobów na wbijanie poziomu. Tutaj pojawi się chociażby łowienie rybek. Nie było jeszcze gry online, w której nie dodano by tego motywu.

bDRVgBiv

W nowym karnecie bojowym zobaczymy masę nowych przedmiotów. Jak widać na zapowiedzi, będzie ich aż ponad 100!

Fortnite - sezon 11 zamieniony w drugi rozdział

Dobę wcześniej serca fanów Fortnite zabiły szybciej niż zwykle. W ekscytujący sposób zakończył się 10. sezon gry. I chociaż nie było wiadomo, co oznaczała czarna dziura, która pożarła świat Fortnite, chyba każdy z nas wiedział, jak to się skończy. Serwery gry zostały wyłączone tylko po to, aby zwiększyć presję. Patrząc na odzew w sieci - udało się.

Zakończenie 10 sezonu w "Fortnite" zaskoczyło graczy. Najpierw na mapę spadł meteoryt, a następnie cały wirtualny świat został wciągnięty w czarną dziurę. Epic Games wyłączył serwery i od kilku godzin możemy jedynie obserwować na ekranach wizualizację czarnej dziury.

bDRVgBiW
KOMENTARZE
(2)
0998777777u
rok temu
Autor zdębiał samo nad sobą
pytam
rok temu
A co lub kto to ten fortinite? Nie mam żadnych kont (nigdy nie miałem) czy jeszcze żyję? Napiszcie czy mam się czuć odrzucony czy mam mieć stresa?
Najnowsze komentarze (2)
pytam
rok temu
A co lub kto to ten fortinite? Nie mam żadnych kont (nigdy nie miałem) czy jeszcze żyję? Napiszcie czy mam się czuć odrzucony czy mam mieć stresa?
0998777777u
rok temu
Autor zdębiał samo nad sobą
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić