o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Gniezno. Tragiczny finał poszukiwań 44-latki

3
Podziel się

Po 4 dniach policja odnalazła ciało zaginionej Justyny J. z Gniezna. Poszukiwania kobiety były zakrojone na szeroką skalę. Niestety, nie udało jej się odnaleźć żywej.

Policja została powiadomiona po kilku godzinach od zaginięcia kobiety
Policja została powiadomiona po kilku godzinach od zaginięcia kobiety (WP.PL)
bDYWSkeZ

Justyna J. zaginęła w środę 27 czerwca. Około godziny 18:00 opuściła swój dom w okolicach Gniezna, wsiadła do samochodu i odjechała w nieznanym kierunku. Wtedy rodzina miała z nią kontakt po raz ostatni.

Kilka godzin po opuszczeniu przez kobietę domu, jej bliscy powiadomili policję. Pomimo poszukiwań zakrojonych na szeroką skalę, znalezienie ciała zajęło 4 dni. Działania policjantów objęły sprawdzenie pobliskich szpitali, dworców, hoteli oraz miejsc oferujących nocleg. Został także wysłany komunikat do mediów, a okoliczna komenda poprosiła o pomoc mieszkańców. W poszukiwaniach wziął także udział śmigłowiec.

W sobotę 30 czerwca, 3 dni po zaginięciu, znaleziono samochód zaginionej w okolicach Powidza. W niedzielę od rana poszukiwania ruszyły z nową siłą – brali w nich udział policjanci oraz strażacy z Poznania, Gniezna i 5 innych miejscowości. Jednym z członków ekipy był także wyszkolony pies.

bDYWSkfb

1 lipca około godziny 11:45 ciało zaginionej kobiety zostało znalezione w pobliżu miejscowości Powidz – Osiedle. Zwłoki leżały w wysokiej trawie. Okoliczności jej śmierci wyjaśnia prokuratura.

Źródło: KPP Gniezno

Zobacz także: Zobacz także: "To mogła być prowokacja". Rybacy odpierają zarzuty mordowania fok
bDYWSkfC
KOMENTARZE
(3)
iu
3 lata temu
Człowiek nie żyje a te thebile dworują
pis
3 lata temu
W wysokiej trawie ukrywali się uchodźcy a skutek widzimy
sh
3 lata temu
O! Powidz? Pewnie chciała sobie samolotem wojskowym polatać!.
bDYWSkfD
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić