Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Michał Dziedzic
|
aktualizacja

Górniak odpowiada Dodzie. Padły bardzo mocne słowa

56
Podziel się

Nie wygląda na to, żeby Edyta Górniak pragnęła pojednać się z Dorotą Rabczewską. Diwa wydała oświadczenie, w którym krytykuje Dodę.

Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, East News)
bEJyAamt

Atak nożownika na Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP wstrząsnął wszystkimi Polakami. Osoby publiczne wyrażały słowa wsparcia dla rodziny prezydenta Gdańska, a w mediach zaczęto mówić o tym, jak tragiczne skutki może mieć hejt i mowa nienawiści. Od słów do czynów przeszła Dorota Rabczewska.

Na swoim profilu na Instagramie nagrała spontaniczny filmik, w którym zaprosiła wszystkich chętnych artystów do wystąpienia na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Imiennie wymieniła jedynie Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, z którymi przez wiele lat była skonfliktowana. Miał być to znak pojednania.

bEJyAamv

Po dwóch dniach od apelu Dody sprawę skomentowała Edyta Górniak. Stwierdzić, że artystka nie jest zainteresowana przedsięwzięciem, to mało powiedziane. Diwa sugeruje, że Rabczewska próbuje wykorzystać całą sytuację, by zyskać atencję i wykreować się na bohaterkę. Na jej instagramowym profilu pojawiło się mocne oświadczenie w tej sprawie.

- W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty. Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej - napisała Edyta Gótniak.

- Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej... - dodała (pisownia oryginalna).

bEJyAamB

Na odpowiedź Rabczewskiej nie trzeba było długo czekać. Jeden z fanów zapytał ją w komentarzu na Instagramie, co sądzi o wypowiedzi Górniak. Trzeba przyznać, że piosenkarka wybrnęła bardzo dyplomatycznie.

- Każdy ma wolny wybór. Szkoda tylko, że tyle w tym złości. Koncert pokoju za parę tygodni, a już tyle niepotrzebnych emocji. Mimo wszystko, cała ekipa wysyła dobra energię i zagramy dla wszystkich - napisała.

bEJyAamC

Inicjatywę Dody wsparło już 100 gwiazd. Chęć wystąpienia w koncercie zadeklarowała m.in. Beata Kozidrak, Katarzyna Nosowska, Halina Frąckowiak, Michał Szpak, Margaret czy Dawid Kwiatkowski.

Myślicie, że zważyszwszy na okoliczności, jest sens wdawać się w takie sprzeczki?

bEJyAamW
KOMENTARZE
(56)
lukasz
3 lata temu
a ja uwazam ze to dobry gest od strony dody.nie uwazam zeby chciala sie w ten sposob wypromowac.gorniak jej nie lubi i sie z nia nie pojedna nigdy i kreci jakies afery
Max
3 lata temu
Wszystko tylko nie jakaś Doda !! Opamiętajcie !! Przecież ta Doda czy jak jej tam nie tak dawno tłukła się w kiblach z celebrytkami !! Czy wyście na głowy poupadali albo ten koncert promowany przez te dzikuskę to hipokryzja !???
zas
3 lata temu
kto nazwał edzie diwą malutka celebrytka i to wszystko nienawiść i podłość z nie bije na odległość
bEJyAamX
czesio
3 lata temu
zgadzam sie ze doda chce sie wypromowac bo cos o niej cicho a ona lubi byc na swieczniku doda twoj czas minal
jja
3 lata temu
Z niej diva jak z Mlynarskiej celebrytka.
jak
3 lata temu
doda była chyba skazana 2 razy za przemoc, no nie?
zośka
3 lata temu
Górniak nawet polskiego hymnu nie potrafi zaśpiewać. Doda lepiej śpiewa od niej.
MIŚ
3 lata temu
CYGANKA ZAWSZE BĘDZIE CYGANKĄ A PRAWIDŁOWO ROMKA
Brawo
3 lata temu
Brawo Edyta!
ninka
3 lata temu
Rodzina Pana Prezydenta powinna zakazac Rabczewskiej takiej promocji i checi zyska na takiej tragedi Nie dajmy jej sie omotac kazdy wie jaka jest Rabczeeska przepełniona jadem olejcie ja Mijemy szacunek dla zmarłego
pp
3 lata temu
Ktoś chory i do tego kryminalista od razu nie będzie święty przykład mordercy z Gdańska ktoś kto nienawidził ot tak przez noc nie zacznie nagle wszystkich kochać przykład Górniak mało tego do dnia pogrzebu politycy ucichli pogadamy za miesiąc lub wcześniej i zobaczymy ilu ich policja aresztuje jak myślicie ilu pewnie 0.
anna6060
3 lata temu
hylinska ma prawo nie brac w tym szol udzialu a ze komus to sie nie spodoba to jego problem doda zawsze lubiala robic wokol siebie szol i go zrobi i nie szanuje czyjejs odmowy
kawi
3 lata temu
Racja
bEJyAamP
anna6060
3 lata temu
ja popieram decyzjie chylinskiej to jest jej decyzja a doda lubi shom wokol siebie to niech je robi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić