REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla03.12.18 (12:51)

Goście weselni zasłonili oczy. Solidaryzowali się z panną młodą

Niezwykła ceremonia miała miejsce w Queensland w Australii. Została zaplanowana tak, żeby prawie niewidoma panna młoda mogła mieć z niej jak najwięcej wspomnień.
Instagram.com

Zdjęcie ze ślubu wzruszyło tysiące osób. Większość gości na ślubie Steph Agnew i Robbiego Campbell założyło opaski na oczy, żeby wczuć się w sytuację 32-letniej panny młodej, która od czterech lat jest prawie całkowicie niewidoma. Sama ceremonia odbyła się w miejscu, które Agnew pamięta z dzieciństwa, żeby mogła wyobrazić sobie scenerię.

Pojawią się w The Ellen Show? Gest solidarności i całe wesele do tego stopnia wzruszyło fotografa pary, że z pomocą internautów stara się zainteresować historią pary Ellen DeGeneres.

REKLAMA

Chcieliśmy, żeby goście mogli usłyszeć i poczuć mój ślub tak jak moja mama i ja. Dla wszystkich było to niezapomniane przeżycie - powiedziała panna młoda.

Matka panny młodej nie musiała zakładać opaski. Agnew odziedziczyła po niej chorobę zwaną dystrofią pręcikowo-czopkową, która doprowadziła obydwie do prawie całkowitej ślepoty - informuje Fox News. To samo schorzenie pozbawiło wzroku dwóch braci panny młodej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Niezwykła historia jednego zdjęcia. Niespodziewane zakończenie po 28 latach

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij