o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Groził koledze po fachu w internecie. Policjant zatrzymany

13
Podziel się

Funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych zatrzymali 47-letniego policjanta. Na jednym z portali internetowych wypisywał groźby pod adresem swojego przełożonego. Mężczyzna został zawieszony w obowiązkach i usłyszał zarzuty.

Policjant za groźby w internecie usłyszał już zarzuty
Policjant za groźby w internecie usłyszał już zarzuty (East News, Andrzej Zbraniecki)
bEKaUEzp

47-letni policjant ze Śląska zapomniał, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Na jednym z portali internetowych groził innemu funkcjonariuszowi, który był jego przełożonym. Przyczyną było niezadowolenie z powodu pracy podczas grudniowego szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach. Oficerowie Biura Spraw Wewnętrznych nie mieli problemów z namierzeniem autora wpisu.

Mężczyzna miał na koncie 26 lat służby. Zatrzymany policjant został zawieszony w czynnościach służbowych. Prowadzone jest postępowanie, które ma na celu zwolnienie 47-latka z pracy - informuje śląska policja. Ma zakaz opuszczania powiatu oraz zbliżania się do pokrzywdzonego. Funkcjonariusz został objęty dozorem policyjnym. Mężczyzna usłyszał zarzut groźby karalnej i znieważenia. Może spodziewać się surowych konsekwencji.

bEKaUEzr

Konferencja klimatyczna rozpocznie się 2 grudnia i potrwa 12 dni. Wezmą w niej udział delegaci 200 państw, a także reprezentanci nauki, biznesu, organizacji pozarządowych i ekologicznych. Do Polski może przyjechać nawet 30 tys. osób. W związku ze szczytem do 16 grudnia na granicach z Czechami, Niemcami, Litwą i Słowacją została przywrócona kontrola graniczna. Do tego dnia na Śląsku i w Krakowie będzie też obowiązywał pierwszy stopień zagrożenia terrorystycznego.

Zobacz także: Zobacz także: Nie ma zbrodni doskonałej. Kulisy pracy polskiej policji.

Źródło: policja.gov.pl

bEKaUEzx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKaUEzS
KOMENTARZE
(13)
fghdh
3 lata temu
Zamiast zalogować się przez Torra tam akurat się jest anonimowym i nawet FBI nie jest wstanie dojść do człowieka. Mógł mu jechać po całości i było by na "Piotrusia Pana"
hyhyhy
3 lata temu
Musiał nieźle zaleźć za skórę i tylko czekali na pretekst. Oni zawsze kryją swego a tu proszę. Beknie sobie zdrowo.
yes
3 lata temu
Zakaz zbliżania się psa do psa na...długość...pały.:))
bEKaUEzT
fakt
3 lata temu
No jak już psy zaczynają się gryźć pomiędzy sobą to niedobrze z ta polucją.
podPiS
3 lata temu
ZaPiSze się do PiS, albo zostanie kościelnym u Rypdzyka.
anna
3 lata temu
to kolejny przykład jak marne jest szkolenie policjanta, może on za bystry nie jest ale takie zachowanie to jest brak podstawowego wyszkolenia
Kulson
3 lata temu
Na wiceministra od policji Zielińskiego nie ma żadnej siły. Każdy inny za tak wiele wpadek już dawno miałby dymisję. To wierny kolega prezesa.
ER
3 lata temu
zakaz zbliżania się policjanta do policjanta - koń by się uśmiał - takie wyroki są na ogół zasądzane w sytuacji gdy jedna strona boi się drugiej
wwq
3 lata temu
PISowskich trolli nikt nie łapie.
tom
3 lata temu
trzeba było iść na emeryturę i mieć wszystko gdzieś , w internecie kierowanie gróźb jest nie dorzeczne to tak samo jak podpisanie się pod nimi , uważam że facet zachorował z przemęczenia powinien jak najszybciej udać się do psychiatry wyleczyć się , przeprosić za nie właściwe zachowanie i być na rencie lub emeryturze
Pol
3 lata temu
Do czego to doszło bo nikt nie zrozumieją tak można
katana57
3 lata temu
I tu się potwierdza, że nie na darmo mówi się, iż policjant to głupek.
wania
3 lata temu
To już ćwiczą łapanie intruzów.
bEKaUEzL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić