REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska20.09.19 (13:00)

Gwiazda YouTube zapłaci odszkodowanie po śmierci 14-letniej fanki

Słynna influencerka z serwisu YouTube zgodziła się wypłacić odszkodowanie rodzinom dwóch dziewczynek. Jedna z nich zmarła, próbując powtórzyć "wyczyn" z filmiku swojej idolki.
Youtube.com

Ms Yeah ma na YouTube prawie 7,5 milionów subskrypcji. Jest znana z filmów dotyczących przygotowywania wyszukanych posiłków w pracy, korzystając ze sprzętu znajdującego się w jej biurze. Na jednym z filmików influencerka pokazała, jak robi popcorn w puszce.

Dziewczynki w wieku 14 i 12 lat chciały powtórzyć jej wideo. Puszka wybuchła, a obie nastolatki zostały mocno poparzone. Starsza z dziewcząt zmarła z powodu odniesionych obrażeń. 12-latka została poważnie ranna i według jej rodziny wymaga operacji plastycznych.

REKLAMA

Córka poniosła bardzo wysokie koszty leczenia i nie odważyła się już wyjść z domu z powodu śladów poparzenia - powiedział Beijing News ojciec 12-latki.

Weibo
Zdjęcie z serwisu Weibo rzekomo ukazujące obrażenia poniesione przez 12-latkę.

Przedstawiciele Ms Yeah spotkali się z rodzinami obu ofiar i zgodzili się zapłacić im nieujawnioną kwotę. Mimo wypłaty odszkodowania YouTuberka zaprzeczyła, że dziewczyny powielały jej wideo mówiąc, że próbowały innej metody. Jednocześnie dodała, że wszystkie jej filmy zawierały ostrzeżenia odradzające widzom naśladowanie jej działań, podkreślając, że „nie powinny być instruktażowe”.

Żadna suma pieniędzy nie może sprowadzić mojej córki z powrotem - wyznał ojciec zmarłej 14-latki.

Zobacz także: Poznaliśmy najmłodszego YouTubera w Polsce. Xavier ma 7 lat!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij