Natalia Durman
|
aktualizacja

Halloween 2019. Nocne zamieszanie pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Jest nagranie

24 reakcje
0
0
24
Podziel się

Grupa aktywistów przebranych w upiorne stroje przyszła w nocy pod dom Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Wykrzykiwali "cukierek albo psikus" i zawiesili na ogrodzeniu prezesa PiS plakat z napisem: "Ja prezes Kaczyński będę głosował na Tuska". Filmik ze swojej akcji opublikowali w internecie. Interweniowała policja.

Policja nie stwierdziła żadnego przestępstwa ani wykroczenia
Policja nie stwierdziła żadnego przestępstwa ani wykroczenia (Twitter)

Za akcją stoi Lotna Brygada Opozycji. Na filmie widać jak grupka przebierańców, m.in. mężczyzna z nożem w głowie i kościotrup z kosą, zmierza przed dom prezesa PiS. - Cukierek albo psikus! - wykrzykuje jedna z uczestniczek happeningu. Zaraz potem na ekranie pojawia się trzech funkcjonariuszy. - Kto z państwa powiesił to? - pyta jeden z policjantów.

Filmik z akcji opublikowano na Twitterze. Nagranie trwa nieco ponad minutę.

- Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń od kilku osób, że w rejonie ulicy Solskiego przemieszcza się grupa osób, która swoim zachowaniem wzbudza zainteresowanie. Te osoby według zgłaszających miały również robić coś przy ogrodzeniach. Pojechaliśmy to sprawdzić - relacjonuje w rozmowie z "Faktem" asp. Kamila Szulc z komisariatu policji na warszawskim Żoliborzu.

Finał? - Policjanci na miejscu nie stwierdzili żadnego przestępstwa ani wykroczenia. Te osoby po prostu świętowały Halloween. Interwencja została zakończona, a od tamtej pory nie otrzymaliśmy więcej żadnych zgłoszeń o uszkodzeniu ogrodzenia - wskazuje Szulc.

Kolejny happening

To kolejny happening Lotnej Brygady Opozycji na przestrzeni kilku tygodni. W ubiegłym tygodniu zorganizowali akcję "Dosypywanie głosów" przed siedzibą PiS w Warszawie. Na Nowogrodzką przynieśli kilkanaście worków z "dodatkowymi głosami". - My do prezesa z głosami. Pani Basia dzwoniła, że brakuje. To my je przynieśliśmy. (...) Jak zabraknie głosów to jeszcze dowieziemy - obiecywali.

Wcześniej pojawili się w siedzibie Najwyższej Izby Kontroli. Przyszli z materacami, firankami i abażurami, a strażnikom pilnującym wejścia radzili "zadzwonić do Banasia".

24
0
0
KOMENTARZE
(24)
sds
3 miesiące temu
Biedacy, co im zostało, tylko robić z siebie głupka. Przykre to, no ale jak nie ma innego wyjścia, to trzeba z siebie robić karykaturę. Jeśli chodzi o, mnie to mogą tam stać ile chcą, a Kaczyński chyba ma niezły ubaw.
ufo12378
3 miesiące temu
Żałosna żenada.
Jacek
3 miesiące temu
Szkoda komentarza....
Bojownik.
3 miesiące temu
Jeden pan co potem przegrał wszystko też miał lotne bojówki w koszulach co nocą ludzi dreczyli. PO POrażce w Berlinie POpełnił samobójstwo.
Jan
3 miesiące temu
To nie jest śmieszne, to po prostu jest żałosne. Kiedy te niedorozwoje wypadną na to, że Naród już jest mądrzejszy niż za rządów PO.
Najnowsze komentarze (24)
Revolution
3 miesiące temu
Tusk to złodziejaszek tak jak wszyscy z tego PiSu po okradali młodych ludzi i dalej benda kradli powinni ludzie wyjść na ulicę jak we Francji, Barcelonie czy chille bo kiedyś się obudzimy z rękoma w nocniku
luz
3 miesiące temu
maja broni niech strzelaja tylko rzeby kot sie nie wystraszył
fs
3 miesiące temu
Dom na Żoliborzu zamienia się w willę gen. Jaruzelskiego. Czy okoliczności przejęcia władania nad tymi domami nie są podobne...?
Jork
3 miesiące temu
Banda PO wskich zdziczalych fanatyków
Obiektywny
3 miesiące temu
Mowa nienawiści!!! Peło i wszystko jasne......
Ziom
3 miesiące temu
TheBille!!!!
ms
3 miesiące temu
uwazajcie zeby PIS przeciw wam nie zorganizowal lotnej brygady bo wowczas nie zdazyli byscie uciekac a won ciagnaca za wami ze strachu skazila by powietrze w promieniu conajmniej 100 km
df
3 miesiące temu
Łącza pałami te chwasty
gh
3 miesiące temu
Trzeba dać policji większe uprawnienia aby mogła używać pałek gazu armatek wodnych jak to się dzieje wu naszych Zachodnich sąsiadach
DonalT
3 miesiące temu
Prezes że strachu narobił w kalesony
Adam
3 miesiące temu
Zalosni
B52
3 miesiące temu
jeśli lewactwo mówi psikus albo cukierek ja zawsze daje im psikusa
Gosc
3 miesiące temu
Bez względu na to w co kto wierzy i jakie wyznaje poglądy szanujmy się wzajemnie,bo źycie jest kruche i ulotne i źyjmy tak,aby po nas zostaly dobre wsoomnienia
Platforma O.
3 miesiące temu
Biedne PO-mioty no ale nie każdy umie przegrywać. Generalnie od czasu 6 króli w sejmie staczają się coraz bardziej kiedy myślisz że sięgnęli dna zawsze czym zaskoczą i spadają jeszcze niżej.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić