Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Hanna Lis wraca do dziennikarstwa! "Czuję, że to TEN właściwy moment"

0
Podziel się

49-latka po licznych perturbacjach zakotwiczyła się w Gazecie Wyborczej. Cieszycie się z tego powrotu?

Hanna Lis wraca do dziennikarstwa! "Czuję, że to TEN właściwy moment"
bEECxnYl

Hanna Lis przez lata uchodziła za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek o bezkompromisowym podejściu do zawodu. Gdy w 2001 roku odeszła z Teleexpressu, a kilka lat później została twarzą Polsatu wydawało się, że jej kariery nic nie zatrzyma. Niestety Hanna na znak solidarności z mężem, Tomaszem Lisem, odeszła z pracy w Wydarzeniach i od tej pory nie miała szczęścia w zawodzie.

Jej ostatni duży projekt zawodowy to program Bez Planu realizowany dla TVN-u. Produkcja okazała się jednak mało dochodowa, więc zrezygnowano z jej emisji. Lis skupiła się na swojej pasji i wydała... książkę kucharską:

bEECxnYn

To nie wszystkie zmiany w życiu Lis. Dziennikarka postanowiła wrócić do zawodu, a decyzję motywuje koniecznością uświadamiania Polaków przed wyborami.

Po trzech latach przerwy wracam do dziennikarstwa, które jest mi najbliższe. Wracam, bo chce, bo mogę, bo czuję, że to jest TEN właściwy moment. Mamy szczególnie ważny, bo podwójny rok wyborczy. Od tego czy skorzystamy z naszego prawa i PRZYWILEJU do tego, aby oddać głos w wyborach, tych 26 maja i tych październikowych, zależy nasza pozycja w Unii Europejskiej i przyszłość nas samych, naszych dzieci oraz wnuków. Niech każdy głosuje zgodnie ze swoimi przekonaniami, ale niech głosuje! To nasz obywatelski obowiązek. O tym między innymi będę rozmawiać jutro w programie Studio Eurowyborcza na portalu @gazetawyborcza_ - poinformowała Lis.

Cieszycie się z takiej decyzji dziennikarki?

bEECxnYt
bEECxnYu
bEECxnYO
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić