REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła12.09.19 (13:33)

Holendrzy wdarli się do Strefy 51. Nie darowali im tego

Dwaj youtuberzy z Holandii zostali aresztowani na obszarze Strefy 51. Wdarli się na zamknięty teren i planowali nagrać relację ze swojej wyprawy. Policjanci nie byli pobłażliwi i zamknęli Holendrów w areszcie w Nevadzie.
Nye County Sherrif's Office / Facebook.com

Holenderscy youtuberzy Ties Granzier i Govert Sweep zostali aresztowani w strefie 51 w amerykańskim stanie Nevada. Powiedzieli policji, że byli świadomi zakazu wstępu i chcieli się tylko rozejrzeć.

Według miejscowej policji youtuberzy mieli ze sobą drona, kamery i laptopy. Zdążyli już nagrać materiał w miejscu testowym dla sił powietrznych Stanów Zjednoczonych. Od lat wysnuwane są teorie, że w Strefie 51 amerykańskie władze tak naprawdę trzymają ciała kosmitów i ich pojazdy.

REKLAMA

20-letni Granzier i 21-letni Sweep zostali aresztowani we wtorek. Ich czyn został uznany za wykroczenie.

Ties Granzier ma kanał dla majsterkowiczów z ponad 735 tysiącami subskrybentów. Z kolei Govert Sweep prowadzi kanał o poszukiwaniach duchów z ponad 300 tysiącami obserwujących. Chcieli nagrać relację z wizyty w tajemniczej strefie. Mówi się, że zainspirowały ich do tego plany szturmu na to miejsce.

W lipcu na Facebooku pojawiło się wydarzenie wzywające do szturmu na Strefę 51. Udział zadeklarowało się ponad 2 miliony ludzi. Inicjator tego przedsięwzięcia musiał ukryć wydarzenie po interwencji FBI.

We wrześniu zrezygnowano ze szturmu. Wydarzenie zmieniło się w festiwal w pobliżu Strefy 51. Wiele osób nie przestaje jednak wierzyć, że 20 września dojdzie do obiecanych wydarzeń.

Zobacz także: Tajemnicza Strefa 51

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij