o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Zajęcki
|

Horror w raju. Nastolatka miesiącami była gwałcona przez 40 mężczyzn

11
Podziel się

W jednej z tajskich wiosek doszło do niewyobrażalnego okrucieństwa. 40 mężczyzn przez osiem miesięcy podawało narkotyki, a potem gwałciło 14-latkę, kiedy jej rodzice byli w pracy. Policja wszczęła śledztwo.

Gwałcona Tajka miała zaledwie 14 lat.
Gwałcona Tajka miała zaledwie 14 lat. (pixabay)
bDYPlmJh

Do dramatu doszło w liczącej zaledwie 100 mieszkańców wiosce Koh Raed w prowincji Phang Nga. Z informacji podawanych przez tamtejszą policję wynika, że 14-latka była gwałcona przez oprawców od maja do grudnia 2016 roku. Jej dramat zaczynał się w nocy, kiedy jej rodzice wychodzili do pracy. Po wielu miesiącach gehenny dziewczyna ujawniła, co działo się w tamtym czasie.

Ustalenie wszystkich sprawców może być ciężkie. Gubernator prownicji Eggarat Leesen powiedział, że nie wszyscy gwałciciele pochodzili z wioski zamieszkiwanej przez dziewczynę. Część przypływała z innych wysp.

- Mieszkańcy wioski są w szoku. Wielu z nich zna rodzinę bezpośrednio - powiedział Leesen. Gubernator dodał, że nikt nie może uwierzyć, że takie coś miało miejsce w ich sąsiedztwie.

bDYPlmJj

14-latka wraz z rodziną nie mieszkają już w Koh Raed. Służby zapewniły im mieszkanie w innej części kraju, gdzie przebywają pod opieką policji.

bDYPlmJK
KOMENTARZE
(11)
Duke
4 lata temu
Ja tam bym ich wszystkich pozabijał, odbił lalkę i byłaby moja.
Gosc
4 lata temu
40% mieszkańców gwalcilo, a rodzice nic nie wiedzieli?
ona
4 lata temu
Tylko kastracja i ogromne odszkodowania , zmusi następnych zwyrodnialców do myślenia głową .....I TO WINNA wprowadzić ONZ we wszystkich krajach !
bDYPlmJL
Gość
4 lata temu
Niech i ich tu zaprosi Angela ze swoimi pieskami z PO. Ubogacą nas kulturowo.
Lo
4 lata temu
Przecież w ich kraju to norma co to Za pseudo sensacja
Gość
4 lata temu
za łagodne kary dla zbrodniarzy także w Polsce
HGW
4 lata temu
Nie chcę oglądać reklam.
JaPolak
4 lata temu
A ja bym ich na bambusie posadził polanym tobasco i dobrze nawoził glebę. I coś mi się nie wydaje że rodzice nic nie wiedzieli jak to osada 100 osób a 40 krzywdziło.Naciągane to.I 8mcy??? Szkoda dziecka.Już ma po życiu.
już się nie o...
4 lata temu
co sobie pogwałcili, to ich
jbb
4 lata temu
Jak nazwać portal podający takie fake news ? pervertsportal?
ch..b
4 lata temu
Gwałcicielom kazałbym zeżreć ugotowane ich własne genitalia. Jeśli uważaliby to za nieludzkie, zawsze alternatywą byłaby gruba lina. Na początku może obrońcy praw człowieka by szczekali na myśl o moim pomyśle, ale po kilku latach na rękach by mnie nosili za skuteczność w walce z dewiantami.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić