REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 32 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski14.09.17 (06:51)

Ich zdjęcie jest absolutnym hitem sieci. Teraz ponoszą niespodziewane konsekwencje

O tym, że sława w internecie nie jest niczym dobrym przekonali się policjanci z Florydy, których selfie podbiło serca setek tysięcy użytkowników, a raczej użytkowniczek Facebooka.
Facebook.com

Komisariat w Gainesville ma teraz pełne ręce roboty. Od czasu gdy ich zdjęcie pojawiło się w sieci, do komendy, w której służą oficerowie Nordman, Hamill i Rengering, trafia kilkadziesiąt zgłoszeń. Większość z nich to wyssane z palca historie, które zawsze kończą się prośbą o... aresztowanie przez trzech przystojnych funkcjonariuszy.

Takiej sławy nikt się nie spodziewał. W krótkim czasie post na Facebooku zyskał prawie pół miliona "reakcji", był udostępniony prawie 300 tys. razy i skomentowany prawie 200 tys. razy. Większość z komentarzy to pytania o to, czy panowie są singlami, a także o to, czy policja z Gainesville planuje dystrybucję kalendarza ze zdjęciami swoich funkcjonariuszy.

REKLAMA

Niezwykłe zainteresowanie internautek policjantami zmusiło komendę do reakcji. Pod postem pojawiła się aktualizacja, w której administratorzy postanowili odpowiedzieć na większość z komentarzy.

Umieramy ze śmiechu dzięki waszym komentarzom. Dzięki niektórym z nich nawet nasz naczelnik się zarumienił. Panie Nordman i Hamill bardzo cieszą się, że miliony kobiet szaleją za ich mężami. Możemy jednak potwierdzić, że oficer Rengering ( na zdjęciu po prawej) jest wolny. Jednocześnie umieścimy go w programie podobnym do ochrony świadków dla jego bezpieczeństwa. Prosimy, nie dzwońcie na 911 i nie proście, by ta brygada przyjechała do waszego "incydentu". Tak, powstanie kalendarz - napisała komenda z Gainesville.

Nie przegap: Huragan Irma uderzył w USA. Tak spustoszył Florydę

Policja z Florydy zapewnia, że kalendarz z przystojnymi policjantami rzeczywiście powstanie. Pieniądze z jego sprzedaży mają zasilić fundusz odbudowy Florydy po przejściu huraganu Irma. Na pewno wiele pań już nie może się doczekać, aż powiesi go sobie na ścianie...

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij