Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Izraelczyk leciał samolotem z Warszawy. Wpadł w szał, gdy…

11
Podziel się:

Mieszkańca Izraela rozwścieczył film, który zobaczył na wyświetlaczu w samolocie.

Izraelczyk leciał samolotem z Warszawy. Wpadł w szał, gdy…
(Wikimedia Commons CC BY-SA)

*Obsługa linii lotniczych El Al włączyła pasażerom film "Truth". *Taki wybór nie wszystkim się spodobał, bo Izaelczyk, który był na pokładzie samolotu lecącego z Warszawy do Tel Awiwu, wpadł w furię. Gdy tylko samolot wylądował na lotnisku Ben Gurion, agresywny pasażer został zatrzymany.

36-letni Beit Shemesh w ataku szału uszkodził dwa wyświetlacze. Uznał, że film jest „nieprzyzwoity” – informuje dziennik "Haaretz".

W filmie pojawia się kilka erotycznych ujęć. To właśnie one miały się nie spodobać 36-latkowi, który w bardzo dosadny sposób pokazał swoje niezadowolenie. Dla tych, którzy filmu nie znają, mała ściągawka:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(11)
gosc1
7 lat temu
a kto mu kazal ogladac ??
II
7 lat temu
Chyba samolot nie był koszerny, ale mi to zwisa.
nika
7 lat temu
Ciekawy ten tytuł : można z niego wnioskować że Żyd dostał w samolocie szału bo wylatywał z Warszawy. Samolot należy do linii izraelskich, szaleńcem jest obywatel Izraela a szału dostał bo mu się film nie podobał i tyle!!!!!!!!
M
7 lat temu
Nie lepiej było wysadzić go w czasie lotu?
Zanzibar
7 lat temu
Trzeba było w cyklon wlecieć bubhahahaha bubbuha! Uspokoiłby się ze strachu momentalnie ;)
fryga
7 lat temu
ludzie , a w szczególności gorliwi (zwłaszcza radykalni) wyznawcy wszelkich religii, zdecydowanie powinni przechodzić badania psychologiczne, a niektórzy nawet psychiatryczne, przed lotem. Przy okazji wszyscy powinni być zaznajomieni z możliwością skorzystania z opcji "off" urządzeń audio video
b
7 lat temu
Głupi żydek
akmita
7 lat temu
no nie w naszym krają nie Żydzi jeszcze nie rządzą. Nie ma takiej opcji!
GOść
7 lat temu
Niektórzy nie powinni korzystać z technologii w tym wypadku samolotów . Dożywotni zakaz powinien go uspokoić i niech nie mówi że są antysemitami .
MAX
7 lat temu
TRZEBA BYŁO NIE KORZYSTAC Z NASZYCH TECHNOLOGII I ISC NA PIECHOTE Z WARSZAWY
maria
7 lat temu
Moze by tak Gersdorf Malgorzata, na posadzie I Prezesa Sadu Najwyzszego w naszym kraju, zajela sie tym rodakiem? Taka ta pani poblazliwa, nowoczesna , pelna zrozumienia i tolerancji dla innosci. Swoich bliskich krajan niech uczy i im wyrokuje. Powodzenia
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić