REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 31 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Jakub Zagalski09.09.19 (08:48)

"Jaka to melodia?": Rafał Brzozowski nowym prowadzącym. Widzowie zachwyceni

Rafał Brzozowski został nowym prowadzącym w muzycznym show TVP 1. Dla "Jaka to melodia?" zrezygnował z występów w "Kole fortuny", gdzie zdobył ogromne uznanie widzów. Jak sobie poradził w nowej roli?
ONS.pl

"Wczorajszy odcinek obejrzało ponad 2 mln widzów. Dziękujemy za wspaniałe powitanie Rafała" – poinformowali twórcy "Jaka to melodia?" w mediach społecznościowych. Wielu ludzi chciało sprawdzić, jak będzie wyglądać popularny muzyczny program bez Norbiego, który zastąpił Rafała Brzozowskiego w "Kole fortuny".

Obejrzyj: Brzozowski leczy traumę: "Do 16 roku życia rodzice nie wypuszczali mnie na Sylwestra!"

REKLAMA

Po emisji pierwszego odcinka z nowym prowadzącym widzowie zabrali głos w mediach społecznościowych. Wielu z nich nadal tęskni za Robertem Janowskim, ale większość uważa postawienie na nowego prowadzącego za świetną decyzję.

"Odpowiedni gość na odpowiednim miejscu", "Przystojny, spokojny, umiejący się zachować z klasą. To strzał w dziesiątkę", "Prowadzący jest muzykalny, aż miło pośpiewać przed tv" – pisali zachwyceni internauci.

Oczywiście nie zabrakło gorzkiej krytyki, a nawet tęsknoty za Norbim. Pojawiły się też głosy niezadowolenia, że Brzozowski nie będzie już prowadził "Koła fortuny", bo miał tam spore grono fanów.

Nie da się jednak ukryć, że Rafał Brzozowski ze swoim muzycznym doświadczeniem nadaje się idealnie do "Jaka to melodia?". 38-latek już w dzieciństwie grał na gitarze i pianinie, a w 2002 r. zaprezentował talent wokalny w "Szansie na sukces". Po występie w "The Voice of Poland" w 2011 r. nagrał cztery płyty, startował do konkursu Eurowizji, a od 2017 r. razem z Izabellą Krzan prowadził "Koło fortuny" w TVP 2.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij