REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 38 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Tomasz Repeta08.11.18 (11:52)

Jan Kliment w szpitalu. Musi przejść operację

Popularność zapewnił mu program "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że Jan Kliment ma problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala na stół operacyjny. Zarówno czeski tancerz, jak i jego ukochana proszą o wsparcie.
East News / East News

- To prawda, że ledwie mogę mówić. Mam męczącą chrypę. Już od roku moje gardło gorzej działa - mówił jakiś czas temu Kliment w rozmowie z "Na Żywo". - Ja za dużo krzyczę. Podczas lekcji tańca pracuję z grupami ludzi, do których muszę mówić głośno. Widocznie struny głosowe już tego nie wytrzymują - tłumaczył.

Problemy zdrowotne doprowadziły do tego, że tancerz musiał podjąć konkretne kroki. "Trzymajcie za niego mocno kciuki. Wiem, że będzie dobrze. Kocham cię nad życie i zawsze będę z tobą, chociaż nie wiem jak daleko byś był! Wszyscy wysyłamy ci dobrą energię. I ja i myszki czekamy na ciebie w domku, gdzie zawsze nam najlepiej" - napisała Lenka Kliment na Instagramie.

REKLAMA

Sam Jan jest aktywny w mediach społecznościowych, a swój pobyt relacjonuje na bieżąco. "Nie będę mógł mówić 3 dni. Trudno będzie to wytrzymać" - mówił na swoim profilu i poprosił o to, żeby trzymać za niego kciuki.

Życzymy dużo zdrowia!

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij