o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Janina Ochojska ma raka piersi. "Mam coś ważnego do powiedzenia"

0
Podziel się

U Janiny Ochojskiej zdiagnozowano raka piersi. "Apeluje do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka was ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu" – powiedziała szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej.

Janina Ochojska ma 64 lata
Janina Ochojska ma 64 lata (East News, Grzegorz Banaszak/REPORTER)
bDYINMBh

Janina Ochojska – szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, poinformowała na swoim koncie na Twitterze, że kilka dni temu zdiagnozowano u niej raka piersi.

"To ogromna rewolucja w moim życiu (...) Nie badałam się przez trzy lata. I dlatego apeluje do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka was ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu. I każdy z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężyć wszystkie trudności związane z tą chorobą" – powiedziała.

bDYINMBj

64-letnia Ochojska, która z ramienia Koalicji Europejskiej stara się o mandat w Parlamencie Europejskim, mimo choroby nie zamierza rezygnować z kandydowania. Jak podkreśla, jest to dla niej bardzo ważne, ponieważ chce kontynuować to, co robiła dotychczas w PAH-u także w Parlamencie Europejskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYINMBp
Zobacz także: Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia
bDYINMBK
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić