o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Jarosław Bieniuk rozstał się z Martyną Gliwińską. "Nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner"

31
Podziel się

Sportowiec po śmierci Anny Przybylskiej próbował ułożyć życie na nowo. Wciąż jednak mu się nie udało. Media donoszą o tym, że ostatecznie jego związek nie przetrwał, a Martyna Gliwińska wskazuje powody.

Bieniuk z Gliwińska na plaży.
Bieniuk z Gliwińska na plaży. (Instagram.com)
bEipFOiJ

Mijają już 4 lata od śmierci Anny Przybylskiej, żony Jarosława Bieniuka. Odejście tak bliskiej osoby jest zawsze bardzo bolesnym ciosem, po którym ciężko się odnaleźć. Sportowiec w pewnym momencie postanowił ułożyć życie na nowo u boku Martyny Gliwińskiej. A ich związek był szeroko komentowany w mediach.

- Jarek pogodził się ze śmiercią Ani, ale to było trudne. Wiele bliskich mu osób starało się ją zastąpić, nie dając mu pola do poznania kogoś nowego - mówił "Party" znajomy Jarka.

bEipFOiL

Na początku Bieniuk był zauroczony. - To wyjątkowa dziewczyna. Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi Lubią się wzajemnie - mówił w wywiadzie. Później ich związek przechodził wzloty i upadki. Bieniuk z Gliwińską rozstali się na jakiś czas. Jak donosiły media, najstarsza córka walczyła o to, by tata zszedł się z ukochaną. Niestety, starania Oliwii były bezskuteczne. Gliwińska zakończyła tę relację, a w "Super Expressie" podała przyczyny.

- Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci – zdradziła na łamach "Super Expressu".

bEipFOiR
bEipFOjm
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(31)
Gość
3 lata temu
Nie chciała w pupę? 😂
ziomal
3 lata temu
nie dogadywali się czy nie zaspokajał jej w łóżku? jeśli to drugie to.. zostaje już tylko mandingo z dorodną kaszanką
adam
3 lata temu
To ktoś znany ?
bEipFOjn
joda
3 lata temu
Ciekawe jakie miała te oczekiwania. ??
uuuu
3 lata temu
Bieniuk jest odpowiedzialnym ojcem przede wszystkim, a ta lalunia chciała seksu, zabawy i kasy.....potraktował ją jak dorosłą osobę, a ona chciała być dalej dziecinna..... ot i problem...
jonny
3 lata temu
to tylko sex haaaaaaaa
Trudne
3 lata temu
A wy( ci co tak surowo oceniaja sytuacje) od razu znajdziecie" idel" i zyjecie razem dlugo i szczesliwie? To nie jest latwe.
Joanna
3 lata temu
Nie trudno sie dziwić, że Panu Jarkowi jest ciężko poukładac sobie życie z inną kobietą .Mając w domu taki ideał , tak piękną i wspaniałą kobietę ,jak Pani Anna , i matkę trójki dzieci nie jest łatwo być z kimś innym .Taka miłośc jak ich , chyba rzadko się zdarza.Do dziś kręcą się lzy w oczach jak widzę zdjęcia tej rodziny razem .Ale życzę Panu Jarkowi i jego dzieciom wszystkiego co najlepsze, dobrych ludzi wokól
aa
3 lata temu
Ja myślę, że było dokładnie odwrotnie. To ona nie spełniała jego oczekiwań jako człowiek, mimo, że bardzo ładna dziewczyna. On zwykły facet z podwórka, ona dziewczyna z wyższych sfer, z 'lepszego' świata, która pewnych spraw może po prostu nie rozumiec.
asia
3 lata temu
głupia Gliwinska ,nie powiedziała facetowi czego oczeku a potem pretensje ze nie spełnial jej oczekiwan!!! a co on wrozbita zeby czytal w myslach????
Lobo
3 lata temu
Wredna ........ nigdy jej nie lubilam wylansowala sie i bye
m
3 lata temu
widocznie zdradza...
Olga
3 lata temu
Wiążąc się z facetem wychowującym troje nieletnich dzieci musi liczyć się, że nie będzie najważniejsza, ta jedyna. Poza tym Jarek wciąż pamięta Anię, bo to była wyjątkowa kobieta i na pewno do końca swojego życia będzie o niej rozmyślał, a nowa partnerka musi uszanować to i pogodzić się, jak chce należeć do tej rodziny.
bEipFOjf
Myt
3 lata temu
Jasne, że nie spełniał oczekiwań. Współczuję jej. Ja bym partnera z takim balastem też sobie odpuściła.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić