o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Jarosław Kret nie odpuszcza. Próbował oświadczyć się Beacie Tadli na wizji

37
Podziel się

Echa rozstania dziennikarki i pogodynka nie milkną. Jak podaje jeden z tabloidów, Jarosław Kret zamierzał oświadczyć się Beacie Tadli podczas finału "Tańca z gwiazdami". Plan jednak nie wypalił.

To nie mogło się udać.
To nie mogło się udać. (ONS.pl)
bDJNYcqJ

Zdaje się, że pogodynek wciąż nie pogodził się z rozstaniem. "Super Express" napisał, że Jarosław Kret wpadł na pomysł, by oświadczyć się na parkiecie podczas finałowego odcinka "TzG".

- Gdy tylko produkcja usłyszała o jego planach, próbowała mu wyperswadować, że to zły pomysł. Program jest przecież na żywo, ma swój scenariusz i czas emisji. Jednak nikt nie wiedział, jak to ostatecznie się rozegra – powiedziała "Super Expressowi" osoba związana z produkcją.

bDJNYcqL

Dziennikarze taboidu poszli o krok dalej i zapytali dziennikarkę o to, co by zrobiła w takiej sytuacji. Odpowiedziała krótko: - Jak to dobrze, że nie muszę się nad tym zastanawiać.

Do tego czynu miało dojść podczas gratulacji. Jak podaje dziennik, na drodze do oświadczyn pojawił się Popek, który stał przed Jarkiem w kolejce do składania gratulacji. Beata unikając konfrontacji z byłym partnerem. Wydłużała rozmowę z raperem, a później zignorowała Kreta i szybko wpadła w objęcia innego uczestnika show i dobrego znajomego, Krzysztofa Gojdzia.

Myślicie, że Beata Tadla i Jarosław Kret będą jeszcze razem?

bDJNYcqR
bDJNYcrm
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(37)
emerytka
3 lata temu
Pani Beato! Nie jest Pani moją ulubienicą, ale nie życzę Pani żle i p. Kreta proszę zignorować. On się nie zmieni
joda
3 lata temu
To żenujący, żałosny facet.
d
3 lata temu
Reżyserka pod publiczke../.. zgarneła nagrode przez ckliwą historie i teraz raz ciach na pudelku przeczytamy o .. kolejnej szansie... :) TV kłamie moi drodzy.
bDJNYcrn
Realistka
3 lata temu
O ten szum wokół Tadli właśnie chodziło.Z góry było wiadomo,że wygra. Pamiętacie historię z Kingą R.? Na pocieszenie wygrało "Taniec...", sytuacja z Beata T. identyczna. Obrzydlistwo medialne.Naiwni internauci, udzielając "dobrych rad i pouczeń" p.Beacie nieźle nabijają kasę zainteresowanym.
ciekawski
3 lata temu
Zawód pogodynek. Czy takie coś można wpisać w CV? hmmmmm...
Najnowsze komentarze (37)
Hanna
3 lata temu
A dla mnie wszystko było jasne od początku. Chodziło o zwiększenie oglądalności Tańca z gwiazdami. Czekałam po zakończeniu, kiedy wrócą do siebie i dzieje się...
Roza
3 lata temu
Pani Beato nie wchodzi się 2 razy do tej samej wody życzę powodzenia w życiu i w pracy. Pozdrawiam Roza
VON
3 lata temu
ALE NAMOLNY TEN FARFOCEL
adam
3 lata temu
Miałem kiedyś kreta w ogródku ale go wykopałem i wyniosłem do lasu.
Życzę szczęśc...
3 lata temu
Powinni być ze sobą na dobre i na złe
Przejdzie mu
3 lata temu
Chciał,żeby wszyscy słyszelu ,że ona go nie chce.Coż nie udalo się. Włos siwieje,d.... szaleje.
J23
3 lata temu
Tadla to takie same dno jak Kret
Krecik
3 lata temu
Dajcie już spokój to jest żenada z nimi nią
bDJNYcrf
GT
3 lata temu
Karbidem go , karbidem potraktować !
cde
3 lata temu
Facet bez odrobiny wstydu.
Siwy57
3 lata temu
Kto lansuje takie 0 jak kret.....
Rwality
3 lata temu
Ale oni was wszystkich kreca....poustawiane tematy na kilka lat....ciemnota to kupi i kase jeszcze wywali na ich luksusy....oj ciemny narodzie!!!!
Ucho
3 lata temu
No przeciez teraz ja ten Gwozdz puka
polit
3 lata temu
narcyz to ktoś, kto wyhodował w sobie wewnętrznego nadzorcę. Potwora, bo cała energia człowieka koncentruje się na zaspokajaniu jego potrzeb. A on jest histerycznie i bezustannie głodny uznania i podziwu. Sposobów, by go nakarmić, jest wiele. To przede wszystkim właśnie idealizowanie własnej osoby, postrzeganie siebie jako człowieka nieskazitelnego. W myśl zasady, że najbardziej u innych nie lubimy swoich własnych wad, narcyz chronicznie własne ułomności i postępki projektuje na innych ludzi: to nie ja jestem winny – to oni, to nie ja jestem zły – to inni są źli. Wewnętrzny potwór każe mu innych traktować instrumentalnie. Toteż narcyz oczekuje, że otoczenie natychmiast i bezbłędnie odczyta jego oczekiwania i zachcianki. Jeśli nie, nie zawaha się przed sięgnięciem po manipulację. Zagra poczuciem winy, szantażem emocjonalnym, obmową, czczą obietnicą. Czy potrafi kochać, przyjaźnić się, lubić innych? Pozornie tak. ..pozornie ...tylko pozornie..
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić