REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 25 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Aleksandra Chruścielewska06.08.19 (21:03)

Jej syn 2-letni syn umarł. Jego serce ciągle bije

Matka, która zdecydowała się przekazać innym dzieciom organy swojego umarłego syna, spotkała się z jedną z biorczyń. Dziewczynka w momencie przeszczepu miała 16 miesięcy.
123RF

Brooke Eaton ze Stanów Zjednoczonych w zeszłym roku straciła synka. 2-letni chłopiec utopił się w basenie. Kobieta nie chciała jednak, aby organy dziecka się zmarnowały, dlatego postanowiła oddać bijące jeszcze serce potrzebującej dziewczynce. Otrzymała je 16-miesięczna wówczas Lola. Niedawno Brooke zdecydowała się na spotkanie z dziewczynką.

REKLAMA

"Gdy tylko weszłam do pokoju czułam się przytłoczona. Zobaczyłam ją i po prostu załamałam się i płakałam. Czułam mojego syna. Jego bicie serca było takie czyte" – powiedziała w rozmowie z CNN. Kobieta dodała, że dziewczynka jest urocza i zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia. To dla niej bardzo trudne, jednak cieszy się, że dziecko nosi serce jej synka.

Lola urodziła się z ciężką wadą serca. Przeszczep był dla niej jedynym ratunkiem. Dziewczynka do końca życia przyjmowała będzie leki przeciwko odrzuceniu organu. "Świadomość, że istnieje inna rodzina, która ją kocha tak samo, jak my, jest niesamowita" – mówiła jej matka. Poza Lolą organy syna Eaton uratowały trójkę innych dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij