o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|
aktualizacja

Jessica Ziółek, dziewczyna Milika, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, że już jest na wizji!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
46
Podziel się

Śliczna partnerka reprezentanta polskiej drużyny narodowej nie miała pojęcia, że występuje w programie na żywo? Może sądziła, że wciąż ma chwilę na rozmowę z dziennikarzem poza kamerą? Tak czy inaczej, Ziółek nie spodziewała się, że jej krótka rozmowa z redaktorem jest nagrywana.

Jessica Ziółek
Jessica Ziółek (Instagram.com)
bErnHDnV

Ziółek w sobotę 10 czerwca pojawiła się w programie TVN24 "Wstajesz i Weekend". Z Radosławem Mrozem rozmawiała przed meczem Polska-Rumunia. Wymiana zdań dotyczyła jej relacji z ukochanym, Arkadiuszem Milikiem. Jessica i Arek, choć są bardzo młodzi, od lat tworzą udany związek. Jest więc o czym opowiadać. Dziewczyna, sądząc, że ma jeszcze chwilę zanim pojawi się na wizji, poprawiała włosy, sporo gestykulowała, wyraźnie przejęta wystąpieniem. W tym czasie dziennikarz pytał:

- Jak wolisz być przedstawiona? Jessica Ziółek - modelka, pracująca nad własnym projektem modowym...? Jessica zaprzeczyła. Zgodziła się na inną wersję:

- Partnerka Arkadiusza Milika. No niech tak będzie. Modelka to nie te słowo. Błagam was.

bErnHDnX

Gdy redaktor dopytywał, dlaczego, Ziółek powiedziała, że nie lubi tego określenia. Natychmiast też dodała, że nie chce być pytana o pojęcie, które stosuje się do żon i dziewczyn piłkarzy: - Wags? O to też nie pytajcie.

Jakie było jej zaskoczenie, gdy prowadzący program stwierdził: - Ale już jesteśmy na antenie. Już pytamy... Dziewczyna przez chwilę oswajała się z tym, co usłyszała, nie mogąc wydusić słowa. Na szczęście szybko przyjęła do wiadomości, co się właśnie stało i dalej opowiadała już o związku z Milikiem bez zająknięcia. Dobrze, że na antenie nie powiedziała czegoś kompromitującego, choć już sam fakt dyktowania, o co dziennikarz może zapytać, a o co nie, nie wszystkim może się spodobać. Poniżej znajdziecie urywek programu:

W rozmowie z WP sprzed kilku dni Jessica pryznała, że planuje zaistnieć w polskim show-biznesie, a jej kariera ma być związana z modą. Nie chciała wyjawić nic więcej, ale pewne jest, że teraz, jako aspirująca do miana gwiazdy, będzie się bardziej pilnować podczas wywiadów i sprawdzać, czy kamera jest włączona.

bErnHDod

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Zobacz: Jessica Ziółek chce robić karierę w show-biznesie
bErnHDoe
bErnHDoy
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(46)
Franek Kimono
4 lata temu
Jessica,Bryan- przepraszam,w naszej wersji Brajan to,jak już ktoś zauważył- wszystko jasne ! P.S.Niejaki Arnold Boczek,też zmienił tożsamość,na Bob Marlej...
Echtam
4 lata temu
Jessika. Ta. I Ziółek. Wow! Na Zachodzie bez zmian.
mas
4 lata temu
Z której strony jest piękna...i w dodatku Jej głos...
bErnHDoz
karolek
4 lata temu
Ojej ale lampucera .....
qwr
4 lata temu
ładniejsze z łóżka wyrzucałem.....
ffed
4 lata temu
Polska Jessica ..... hehehehehehehehehehe :-)
Fura Gościa
4 lata temu
POLSKA DLA POLAKÓW ciapate do domu .
żorż
4 lata temu
o co ci chodzi Kwiatkowska?nawet nie jesteś śmieszna
AA
4 lata temu
ZDZICHA ZIOLEK :))))
OnA
4 lata temu
Dziewoja , jakich za zakretem pelno..... Dzesika...kojarzy mi sie ze sprzataczka z dworca PKP
hej
4 lata temu
Jesica co to za imię? A może Jasica od Jasia.
tyg
4 lata temu
Popłakałam się z bezsilności. Fakultety skończone,umysł ścisły - zarabiam grosze,szanse na podwyżkę żadne, szanse na zmianę pracy na lepszą bez znajomości? . . . cóż szukam od 2 lat z mizernym skutkiem. Pracodawcy życzą sobie 2-3 rozmów, każdy wypad to koszty i dni wolne. Po czym nie podoba się, że jestem kobietą (bo dzieci) nie podoba się doświadczenie bo najlepiej 10 lat w jednym miejscu, albo nie podoba się że za mało pracodawców, nie podobają się szkolenia bo za dużo, albo nie ma jakiegoś pierdołowatego którego akurat pracodawca by oczekiwał a który da się ogarnąć w 2-3 godziny. Ale nic to, nie stać mnie na jakiekolwiek wakacje oprócz tych kilku dni (których nie wykorzystałam na rozmowy) na balkonie w małej klitce. Leczę się żeby mieć bąbla więc o zaskórniakach nie ma mowy. I widzę ten artykuł. Ryczę bo za swoją ciężką pracę: wakacje, studia, praca również w wakacje potem po studiach nie mam szansy nawet na to by wypocząć bo zawsze jest inny wydatek. Praca ok.55h tyg. formal. 40
misiek
4 lata temu
"TE" słowo.... Dżesika - i wszystko jasne.
bErnHDor
ads
4 lata temu
Zawsze wydawało mi się, że to w jaki sposób jest przedstawiana osoba zależy w jakim charakterze się pojawia.Okazuje się jednak, że nie ważne w jakim, nie ważne co będzie mówiła, ale ważne że jest. Nie wyobrażam sobie mówić obcemu człowiekowi o intymnych szczegółach mojego i partnera życia. Zapewne dlatego ja zarabiam grosze, a panna glonojad krocie za to, że jest.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić